Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gittigidiyor gitti

Apache

Öne çıkan mesajlar

bu yaratıcılıktan yoksun baslıktan anlasılacagı gibi sanırım gg yi kapatıyorlar.şu anda ben proyx ile girebildiğim siteye normal şekilde bağlanamıyorum ve son günlerde hep bir söz dolaşıyordu ortalıkta büyük bir siteyi yakında kapatabilirler diye acaba gittigidiyora mı vurdu bu piyango?
Sosyal ağlarda paylaş

asagilik kompleksi geyiklerini bi tarafa birakalimda, bu site acayip derecede isporta mantigiyla calisan insan dolmus. evindeki ikinci el urunu satmak isteyen insan sayici cok az. cogu satici laleli/merter tarafindan aldigi cakma otesi kiyafetleri satiyo. benim uyuz oldugum sey ise bunlari acik acik ORJINAL diye satmalari. ayni seyi elektroniktede yapiyolar. herseyin sahtesini ORJINAL yazisini basip satiyolar millete. hele birde dealextremeden satis yapan insanlar varki aman aman. sitede 20$ a satilan sahte memory stickleri ORJINAL diyip 60 milyona falan satanmi istersin, abartip direk dx ten shippinge acik arttirmayi kazanan kisinin adresini yazanmi istersin.
Sosyal ağlarda paylaş

Sennheiser kulaklıklar var kulak içi kulaklıklar, sahte ama çok güzel kaliteli oluyolar :). Daha dün sipariş verdim yarına elime geçer, ucuz ucuz kaliteli kulaklık. Sennheiser orjinale 60-70ytl mi vereyim bir kulaklık için? Gittigidiyor olmasa o kulaklığı nereden bulup da alacaktım ben. Bazen bazı şeylerin sahtesi de iyi oluyor ama bunu gözardı etmememiz lazım...

Tabi gittigidiyor'a sinir oluyorum. Her satıştan %10 komisyon kesiyor, adamlar çok pis para kırıyor. Çok ayıp bişe yaptıkları. %10 çok bir rakam, her 100 ytl'nin 10'unu onlar alıyo, kargo bile onlar kadar almıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Disappear said:
asagilik kompleksi geyiklerini bi tarafa birakalimda, bu site acayip derecede isporta mantigiyla calisan insan dolmus. evindeki ikinci el urunu satmak isteyen insan sayici cok az. cogu satici laleli/merter tarafindan aldigi cakma otesi kiyafetleri satiyo. benim uyuz oldugum sey ise bunlari acik acik ORJINAL diye satmalari. ayni seyi elektroniktede yapiyolar. herseyin sahtesini ORJINAL yazisini basip satiyolar millete. hele birde dealextremeden satis yapan insanlar varki aman aman. sitede 20$ a satilan sahte memory stickleri ORJINAL diyip 60 milyona falan satanmi istersin, abartip direk dx ten shippinge acik arttirmayi kazanan kisinin adresini yazanmi istersin.

e ebayda öyle. ebay çinli işportacıların eline geçmiş durumda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...