Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Morrowind

Bugvan

Öne çıkan mesajlar

Ben 2-3 hafta kadar evvel morrrowind aldım.Başta scout açmıştım level 2 yaptım ama çok hoşuma gitmedi. Sonra kendim başka bir tane açtım.Karakterim şöyle:
Imperial
Lady burcu
Major Skills: Long blade, Block, Alteration, Marksman, Heavy Armor
Minor Skills: Alchemy, Athletics, Enchant, Speechcraft, Security
Bazı anlamadığım yerleri var. Mesela enchant nasıl kullanılır. Yaylar nereden bulunur (ben bir tek chitin bulabildim). Alchemyde neleri karıştırdığımda ne olur.
Şimdilik sorularım bunlar zamanla sorunlarım oldukça buraya yazarım. Hatta başkaları da yazsın :) .
Sosyal ağlarda paylaş

benden sana tavsiye baslama derim morrwinde :)

alchemy ile hic ilgilenmedim ben direk Red Guard fighter acmistim darma duman ediyo ortaligi ..ben baya bi süre boyunca oynadim da biyere varamiyosun sabırlı olmak lazim ki bi yerden sonra kes kes kes biç biç biç sıkıyo ...ama sen sor ben yardımmcı olmaya calısır.[signature][hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
Sosyal ağlarda paylaş

başlayınca bitiremiyorsun zaten pack i zartı zurtu derken hayattan soyutlanıp 'morrowind' oluyorsun[signature][hline]|apache the taksimetre|
have no fear,vlad is here! -vlad
Kapıyıı aç pencereyii aralaa geleceğiim rüyaalarıınaa.. -Freddy
allah allah deyip geçer genç osman..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Açtığım karakterde hoşuma gitmedi şimdiki karakterim şöyle.

Orc Savaşçı (str-end)
Lover burcu

Major Skills:
Axe
Block
Enchant
Medium Armor
Marksman

Minor Skills:
Athletics
Armorer
Security
Sneak

Bu nasıl, işe yarar mı? Birde bu plug-inler nasıl kullanılacak? Başlangıç için iyi, fazla para tutmayan bir yay lazım (chitin hariç) nereden bulabilirim? Medium armor zor bulunuyor nerelerde bulunur (özellikle orcish armor)?
Sosyal ağlarda paylaş

kenshin gibi bir karakter açmistim feci zevkli..
speed abarik, hoop diye oraya buraya gidiyor..

bir de ya morrowind'in multisi ç1ksa ne güzel olur..
mmorpg'ler çok bayik..[signature][hline]you did what you did to me, now it's history all you see things will happen while they can, i will wait here for my man tonight, it's easy when your big in japan...
Sosyal ağlarda paylaş

morrowind'inmultisi çıksa birşeye benzemez çünkü yeterince dengeli değil gameplay, elder scrolls 4'te şu enchant olayını düzeltmeleri gerek. oyunun tekrar oynanabilirliğini çok düşürüyor, über über geziyorsun bir yerden sonra. çok beğenirim ama bunu da demeden edemiyorum..

hem multi girdi mi işin içine bir oyunun havası bambaşka oluyor, single olanlar da lazım böyle arasıra..[signature][hline]Paticik.com Freelancer Klavye Delikanlısı; Overworking and underpaid..
Sosyal ağlarda paylaş

enchant soul gem lerle oluyordu galiba.alchemy skilinde yuksek olunca hangi otun ne ozelligi oldugu kendiliginden cikiyor.alchemy tool lada yapiyordun.level2 oldugundan daha iyi bow larla karsilasamayabilirsin ama ana questi yaparken girecegin zindanlarda super seyler buluyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...