Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dişçi kızlar

Odinn

Öne çıkan mesajlar

Bugün 20 yaş dişimi çektirdim ve aklımda bi sorun oluştu. Ayı tırnağı gibi olan 20lik dişi çıkartması için erkek dişçinin son gücüyle dakkalarca asılması gerekti pense veya herne ise aletiyle. Çıtı pıtı dişçi bağyanlar bunu nasıl hallediyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:
bayramdan sonra bende 2 tane cektiricem korkutmayın

ahaha yanmışın sen, dişçide büyüyen bi kişi olarak diyebilirimki öl daha iyi, önce 3-5 tane iğne saplıcak damak dişeti flm kalmıcak sonra ona rağmen hisetcen dakikalarca acı, bide ukala biriyse taşak geçecek "ne biçim delikanlısın sen" diye, "gel lan otur şuraya gösterem delikanlıyı" da diyemeyeceksin çünkü pense onun elinde.

ayrıcaaaa
fantazik bişiler isteyen buraya baksın !!!!!

fantazik bişiler

bakmışken bi yardım edin
Sosyal ağlarda paylaş

Bugun Çapa ya gittim. Halamı götürdüm diş tedavisi için.Orada bekledim de biraz.Bütün dişçi kızlarımızın maşallahı var hele bi tanesi elinde ifon gezip gezip duruyordu.

Ayrıca dişçi hanımlarımızın elleri çok hafif.Ben 6 tane kanal tedavisi yaptırdım bi 6 olsa yine yaptırırdım.Güzelliğe bakmaktan acı hisetmiyordum.Ta ki dışarı çıkıp hasta bakıcı amcaları görene kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

sys64738 said:
Aiko said:

ahaha yanmışın sen, dişçide büyüyen bi kişi olarak diyebilirimki öl daha iyi, önce 3-5 tane iğne saplıcak damak dişeti flm kalmıcak sonra ona rağmen hisetcen dakikalarca acı, bide ukala biriyse taşak geçecek "ne biçim delikanlısın sen" diye, "gel lan otur şuraya gösterem delikanlıyı" da diyemeyeceksin çünkü pense onun elinde.

ayrıcaaaa

fantazik bişiler

bakmışken bi yardım edin

tıkladıktan sonra bi an logout olacam has diye içime bir korku düştü
Sosyal ağlarda paylaş

işin kötü tarafı 20 yaş dişlerinde gömülü ise minik bir elektrikli testereyle diş etiki kesip sonra çekiyorlar. Eğer 20 yaş dişleri gözükmüyor, ağrıtmıyor diye seviniyorsanız pek sevinmeyin çünkü bu dişler diğer dişleri yamultuyor.

Özellikle çekerlerken dişin kırılma sesini çok seveceksiniz.

encoy biçıs
Sosyal ağlarda paylaş

ya korkmayın 20lik diş çektirmekten hep millet korkutuo zaten siz garibanları :)
2 ay önce 2 tane çektirdim, hiçbişi hissetmion sadece dişi yerinden sökerken biraz abanio o kadar, ağrısı sızısıda apranax + buz kompressi yaparsanız olmuyor, şişmiyor bile hatta.
Sosyal ağlarda paylaş

sys64738 said:
Aiko said:

ayrıcaaaa

fantazik bişiler

bakmışken bi yardım edin

off süper moral oldu hakketten. işin kötüsü doktorum yengem.. zaten hep der eşşek kadar adam oldun hala korkuyosun şu ufacık aletlerden vs.galiba yazdıklarını tam anlamıyla yaşıyacagım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...