Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kızlar aynı

nutella yerim

Öne çıkan mesajlar

heh şimdi doğru yerdesin ^_^

kızları seviyoruz. hayatı güzelleştiriyorlar, bi amaç veriyorlar. bakışları farklı vs..

pati bayanlarına selam ederim

abi yazı yazamayacak kadar sarhoşken nasıl oluyor da buraya gelebiliyorlar sorusu beni hep ırgalamıştır, düşünmeye itmiştir. bookmark ile veya açılış sayfası olarak burasının kullanılması ile açıklıyor isveçli bilim adamları ama biz türk bilim adamları henüz sonuç bulamadık..

bi de şarkı gelsin o zaman. izzet altınmeşeden geliyor.. serhojum, bir hojum a dostlar!
http://www.youtube.com/watch?v=5jIqYVLee48
yok lan gaelle- fallin
Sosyal ağlarda paylaş

ya bööle karşı cinsle ilgili kesin yargılarda bulunanların bi psikolojilerini incelemek isterim yaa.kız ya da erkek fark etmez..
mutlaka bi sorunları vardır..ya kendileriyle ya seçimleriyle ilgili...eğer böööle bi karar veriyosan sorun karşı cinste diil sendedir bi kere,yaşadığın olaylardan zerre ders çıkarıp tecrübe edinmeyen hep aynı yapıda insanlarla vakit öldüren bi zatsın demekkiii,2 adım yol kat edememişsin insan tanıma mevzuunda..

şimdi dağılabilirsiniz

:o
Sosyal ağlarda paylaş

cerebralis said:
ya bööle karşı cinsle ilgili kesin yargılarda bulunanların bi psikolojilerini incelemek isterim yaa.kız ya da erkek fark etmez..
mutlaka bi sorunları vardır..ya kendileriyle ya seçimleriyle ilgili...eğer böööle bi karar veriyosan sorun karşı cinste diil sendedir bi kere,yaşadığın olaylardan zerre ders çıkarıp tecrübe edinmeyen hep aynı yapıda insanlarla vakit öldüren bi zatsın demekkiii,2 adım yol kat edememişsin insan tanıma mevzuunda..

şimdi dağılabilirsiniz

ahaha niye atar yaptın ki. eğleniyoduk biz. :D
Sosyal ağlarda paylaş

oper said:
cerebralis said:

şimdi dağılabilirsiniz

ahaha niye atar yaptın ki. eğleniyoduk biz. :D

bişi diyenmi var ayol,ben de atar yaparak eğleniorm işte ama gerçekler bunnar(:P)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...