Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Episode 3 - Anket ve Kayıt Konusu

Spyro

Öne çıkan mesajlar

yok walla.. 4 program denedim.. hiçbiri beceremedi çıkartmayı.. sinir oldum.. hiç bilmeyen adam da rahatça anlasın diye o kadar detaylı yazmıştım her seyi =/..

bu sinirle simdi ugrasamam heralde (belki bi iki saat sonra anca).. yarın da full dışardayım.. bakalım artık öf.. tekrar özür diliyorum

rolleri söylemeyin bu arada.. oyuna direkt o rollerle başlayacağız
Sosyal ağlarda paylaş

götboksıç

mulgear6 said:
Nosfe said:
Fly said:
Nosfe said:
Al mesela, fly son turlarda ölenlerin mafya olduğunu yok sayarak bi tek ölenler beni anladı diyor.

mulgear mesela, ölünce mafya oldu.
o değil de tek mafya var zaten, sahiden niye böyle bir şey dedim ki.

tüh.

Son 4 sayfa demedin mi? Mulgear öleli bayağı oluyor.

//off

abi nası ölünce mafya oluyorum ya :S
öldürüldügümde bedenime sahip oluyolar ruhum hala bir townie kusura bakmayın
Sosyal ağlarda paylaş

hafta sonu fazla aktif olunmaması normal.. bu kadar fazla oyuncuya rağmen aktif olanların yüzdesi tatmin ediciydi bu oyun bence.. ama ileriki oyunlarda inşallah daha da artar katılım =)..

bu arada şu anki oyun ne zaman biterse bitsin, episode 4'ü yaparsam eğer bayram'dan önce olamaz (iş, güç, vs. =)).. o yüzden çok fazla acele etmeyin sonlandırmak için bunu =P..
Sosyal ağlarda paylaş

Apache said:
episode 4 böyle hikayeli mikayeli olsun ^^

Bence de.. Hatta çok güzel vampirlere falan uyarlanabilir.

İşte 4 çete var:

Vampirler, Kurt adamlar, Gölgeler (Shadows), İblisler (Deamons)

1 paladin olur, vampir ve kurtadamlara karşı işte dedektif. Bir de deamon hunter olur gölge ve iblisler için.

Priest olur doktor yerine. Gruplardan birine katılırsa da Lich'e dönüşür.

Aynı kurallar geçerli olur.

Vampirin ısırdığı vampir, kurtadamın ısırdığı kurtadam oluyo. Aynı gece aynı adamı ısıramıyolar kurtarıyo paçayı.

Deamon ve Shadow'lar da posess ediyo aynı şekilde.

Soytarı her çağda her evrende soytarı zaten :)
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
Eheh oynaması oynatmasından daha zevkli geliyo diye düşünmüştüm de, yine de olabilir o zaman. Şimdi okuldayım derse gircem birazdan, Spyro'nun da izni olursa oyununun telif haklarını kullanıp kendi konseptimle bir oyun başlatırım akşam.

tabi kullanabilirsin.. zaten eğer yeni oyun başlatırsam farklı bir kurulum yapmaya çalışırım ben muhtemelen.. yalnız bir iki şey söylemem lazım..

1-) elesso'nun dediği doğru olabilir.. ilk başta belki kalabalık bir oyun oynatmak zorluk çıkarabilir.. ama eğer benim oyunu oynatmaya kararlıysan, 20 kişiden azı kurtarmaz diye tahmin ediyorum.. 4 mafya + townieler + townielerin içindeki pro roller falan, eğer az kişili bir oyun olursa hoş olmaz..

2-) nasıl bir oyun oynatırsan oynat, beni de ekle listeye eheh.. 3 oyun oynattım.. bir kere oynayamadım =).. yabancı forumlarda girdim bir oyuna ama bizde bir oyunun bittiği sürede onlar bir gün bitiriyor.. o kadar yavaşı da bana gelmez =P.. burda da tam azmo'nun oyununa yazıldım.. adamın işi çıktı, oyun yalan oldu =).. artık ben de bir göreyim mafya oynamak nasıl bir şeymiş heh..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...