Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Episode 3 - Anket ve Kayıt Konusu

Spyro

Öne çıkan mesajlar

kusura bakmayın.. bakamadım bu ara pek foruma..

Smoke said:
2 tane 4'erli mafya
1 dedektif
1 Doktor
1 Witch Hunter
9 Townie (1 Kingmaker ve 1 king)

öncelikle toplam 8 mafya 20 kişilik oyun için çok fazla olur.. 2 farklı takım olsa da townielerin pek fazla şansı olmaz..

ayrıca arkadaşlar, kingmaker oynayacaksak iki mafya takımı da olmaz zaten.. neden? çok düşük ihtimalle olsa da tüm townielerin gittigini, sadece 2 mafya grubunun kaldıgını düşünelim.. yani son kingmaker ölüyor ve ben yeni kingmakerı secmek zorunda kalıyorum.. e sanslı oyuncu hangi takımdaysa direkt kazanır ondan sonra.. yazı tura atmak gibi bi şey..

dediğim gibi bu haftasonu işlerim var biraz.. pek mesgul olamadım mafia ile.. ama bu aksamdan sonra bakabilirim artık.. ya tek mafyalı bir kingmaker olur.. ya da aklımda 4 takımlı bi oyun var.. eger olabilecek gibiyse onu oynarız..
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada 20 kişi olduk gibi.. oyuncu sayısı da oyle olur.. 15 kişilik oyun zaman zaman pasif gecmis olsa da, fena gitmemişti.. yeni oyuna başvuran oyuncular da "aktif olabilecekseniz katılın" mesajımı görmüştür heralde.. eger cok yavas ilerlerse oyun, katılım gostermeyenleri kaldırır veya yerine baska oyuncu alabilirim.. eger o sekilde de kurtarmazsa oyunu bitiririz ama sanmıyorum oyle bi sey olacagını..
Sosyal ağlarda paylaş

tekrar selam herkese.. oynatacağım kuruluma karar verdim gibi.. baştan beri kingmaker olur gibi düşünüyordum ama oynattığım ilk üç oyunun birbirinden baya farklı olmasını istiyorum =).. o yüzden, biraz endişe duyduğum ama yine de denemek istediğim, içinde 4 farklı grup + kasaba halkı bulunan bir oyun olacak.. setup henüz hazır değil yalnız.. dengeyi ve rolleri oturtmaya çalışıyorum ama takdir edersiniz ki ben de acemiyim (sadece 1 newbie game oynamışlığım var yabancı forumlarda =)).. o yüzden umarım patlamaz eheh..

bir kişi kesin olmamakla beraber kadro 21 kişi oldu..

1. shadowfury
2. penth
3. eregorn2
4. mortis
5. cuce
6. cons
7. krusty
8. dory
9. azmo
10. notwist
11. mulgear6
12. look
13. mum_chamber
14. scheriff (belli değil)
15. apache
16. 0ne
17. Fly
18. Smoke
19. elesso
20. fede
21. nosfe

20 kişi de oynanır, 21 kişi de.. scheriff'in durumuna göre kesin sayı belli olacak.. yalnız gece rolleri ağırlıkta olan bir oyun bu.. eğer "hiç" vakit ayıramayacaksanız lütfen başlamayın oyuna..

ps: eğer dengeyi kuramayıp pes edersem (ki düşük bir ihtimal), kingmakera dönebilirim arkadaşlar.. o zaman da oyuncu sayısında biraz düşüş olabilir =|
Sosyal ağlarda paylaş

çoğu kişiye rollerini attım.. oyunu da başlatmak için browsera yazıp yemeğe gittim.. ama yazıyı kaydettiğim word dosyasını 1 saat önce silip, browserı da yanlışlıkla kapayan bi salak oldugum için yalan oldu :(..

su silinen dosyaları geri getirme hedeleriyle bi deneyim bakalım pff..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...