Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ali AYDIN hakemliği bıraktı!!!

SbNN

Öne çıkan mesajlar

Birilerinin gözü aydın...Daha 1 yıl önceye kadar türkiyenin en iyi hakemi denilen bu hakemide yok ettiniz ya helal olsun.İşte biz bu yüzden gelişip ilerliyemiyoruz türk futbolu adına.Bu istifaya izin verenlerde utansın bunun gerçekleşmesini sağlayanlarda...[signature][hline]_NoelBaba_ ''Orkidin şarkısını her akşam televizyonda dinliyorsam Ajdarı(Vatana millete mal olmuş şahsiyeti) hayli hayli dinlerim'' der.Nane nane nane nanna nanna ne!!! :)
Sosyal ağlarda paylaş

İyi yapmış.
Ama bırakmaması gerekirdi.
Ali Aydın iyi hakem aslında ama baskı çok fazla ve çok yanlış kararları var.
Antep maçı yönetmişti bizi Türkiye kupasından aptal bi penaltıyla elemişti.Ve bir golümüzü vermemişti.

Zamanında Vahap Beyaz larla Ahmet Çakarlarla şampiyon olup
Onları Türkiye nin en iyi hakemleri ilan eden abartıp Dünya Kupası maçlarını yönetecek hakem adayı gösteren
bu zamana kadar Hakem hatalarının meyvelerini yiyen takımların
Taraftarı utansın...[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye "Hakemini" kaybetti şimdi ciğeri beş para etmez adamlar yönetsin maçları. Aferin Futbol mafyasına, aferin Ergün Gürsoy'a ve aferin takımı eleğe çevrildiğinde el sıkan başkana... ellerine kına yaksınlar. Satın alamadığınn hakemi yok et aferin...[signature][hline]PASCAL ERA QUA
Sosyal ağlarda paylaş

Ya beyler nedense hep bjk lıler cvp vermıs gs lıler bakmazz bıle bu adamın aıdnın oldugu bır topice senelerdır adam kac mac yedı kesın galıbıyet olan macların kaderıyle oynadı allahınızı seversenız ne yazdın sende yok yedınız bu adamı bılmemne bılmem ne daha neler!!![signature][hline][b]¦¯`¤²¤†§yßrô†¤²¤`¯¦| †GaLaTa§aRaY† | ¯¯¬§¢howNôMér¢Y¬¯¯
Sosyal ağlarda paylaş

Adam delikanlıymış bırakmış.

Başka hakemler gibi yüzsüzlük yapmıyor
Çıkıp tv programlarında "benım zamanımda hiç şike olmazdı" demiyor.
Kalktı bıraktı helal olsun.
Ama
bunu araştırılması gerekiyor.Şaibe nin babası Ergün Gürsoy adlı yönetici sıfatı kazanmış bir insanın açıklamaları dikkate alınmalı.
"Ceza verilmezse biz veririz cezasını" ne demektir???[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Mafyayı futbola sokan şerefsizler bırakmalı bu işleri. Acıyorum anadolu takımlarına piyonlar resmen. Bir de şampiyonluk sayısını türkiyede aldıgı kupaları ölçü gösteren tipelre acıyorum.[signature][hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

ben çok seviyordum Ali Aydın ı tabiki kişilik olarak.
Bizim stadyumda izlemiştim.Utangaç bi tip
hatta şöyle bir dialog geçti geçen günde gösterdiler.
Ali Aydın anlatıyor:
"Geçenlerde bi kıyafet beğendim.Kızım sonradan uyardı baba alma bak onun renkleri AB (sarı-lacivert diyemiyor) renkleri."
Faik:
Söyle söyle çekinme haha AB ya yani sarı-lacivert hakemlerimiz ne hale gelmiş ...
ALi: ab işte ya[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

çoğu zaman iyi hakemdi ama yapmadığı küçük hataları biriktirip biriktirip kocaman kocaman hatalar halinde yapınca kendine yazık etti. böyle yapınca da fazlasıyla baskı yedi. hayırlısı olsun[signature][hline] Cem Uzan bi tarihte demiş ki:
Sen şeytanın babasıysan ben beybabasıyım, kare babasıyım, ona göre
Sosyal ağlarda paylaş

Ali aydın en son portekiz italya maçında da batırmmıştı. Bence bırakmak yeninde bir süre ara vermeliydi.
Gs liler 2 pnelatıya yenildiklerine haklı olarak kızıyorlar ama ali aydın o maçta beşiktaşın aleyhine de bir çok hata yapmıştır. Kısaca saçmalıyor.
Ama gs liler de alışsın biraz be. Neydi öyle 98. dakikada kullanılan penaltılar :)[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Serkanow, 07 Nisan 2004 18:48 tarihinde demiş ki:
isabet olmuş :tebrikz:
yeni işinde başarılar dilerim

Bir adamın ekmek kaynağı bir takım haysiyetsiz ne yaptığını bilmez kişiler tarafından yok edildiğinde sevinmek bence ayıp oluyor.Tamam haksız kazandı bjk bunu kabul ediyorum Ali AYDIN da çok kötü maç yönetti ama densiz bir yöneticinin çıkıp ''onun cezası verilecek'' demesi ne demektir??

Bir BJK li olarak Ali AYDINın yaptığı hatalarla yendik ama şike ile şaibe ile yenmedik.Ali AYDIN gibi adam gibi adam olan hakemler şaibe şike ne bilmezler adamın yaptığı açıklamayı izleyince çok kötü oldum...[signature][hline]_NoelBaba_ ''Orkidin şarkısını her akşam televizyonda dinliyorsam Ajdarı(Vatana millete mal olmuş şahsiyeti) hayli hayli dinlerim'' der.Nane nane nane nanna nanna ne!!! :)
Sosyal ağlarda paylaş

2 senedir konuşmayan Başkan konuştu.
Ali Aydın gitti.
Bu kadar üst üste bariz hatalar yapan hakemin bırakmasından doğal birşeyde yoktur.En az 6 ay dinlenmesi gerekirken 3 hafta sonra maça verirsen , böle bitirirsin hakemi.
Zırnık üzülmedim işini iyi yapmayanın o işten ekmek yemeye hakkı yoktur elbet onun yerine gelicek ve o ekmeği hak edicekler vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

1. hata affedilir
2. hata afedilir ama artık yeter daha fazlasında işinzden atılırsınız. e buda ona benzede o sadece onurluca hakemlii bıraktı iyide etmiş bence federasyonun göndermesi gerekirdi olmadı ama onurlu adammış helal olsun

*Serkanow Kutlar*[signature][hline]En büyük Cimboooomm
http://linkler.8m.com
Biz Bu Ülkeyi Karşılıksız Sevdik !!!!
Kitapyurdu
İlişkiler.Net
Mynet Arkadaşlık
Sosyal ağlarda paylaş

Gs kazansaydı haksız bir şekilde kazanıcaktı
Ama ALİ AYDIN bırakırmıydı orası şüpheli.

Mutlu Çelik
Van maçıyla Beşiktaş ı şampiyonluktan etmişti.
Bir trabzon maçındada beşiktaş ı 2. likten etmişti.
İtiraz etti Süleyman Seba yönetimi yıllarca uğraştı bıraktıramadılar.Neden çünkü Haluk Ulusoy faktörü vardı

Ali Aydın bıraktı (aslında onun için iyi oldu)
SIra şimdi
Bülent Yavuz ve Türkiye Ligi imparatoru Haluk Ulusoy da.

PS: Adamın ekmeği gitti gibi laflar etmeyin komik oluyor.Onlar bu işi hobi olarak yapıyorlar.Hepsi seçkin insanlar zaten.Ali Aydın da çok büyük bir fabrikatör[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Avrupa da tanınmış bir hakem vardı.Adını unuttum şimdi.
AYnı olay olmuş yanlış adam atmış.Hakemi uzun süre dinlendirmişler ve sonra alt ligden başlatmışlar yükselmesi çok uzun zaman almış.

Ali Aydın a da böyle bir ceza uygulanmalıydı Fifa Kokartı alınıp 2. lige verilebilirdi.[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

zamanında beşiktaş ve fenerlilerde aynı durumlara maruz kaldılar ama
hiç birisi bi hakemi tehdit etmek kadar ileriye gitmediler
sonuçta o da bir insan ve oda hata yapıyo...[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

wallahi iyi olmuş...

iyi hakemdi diyorsunuz ama herifin son 2-3 sezondur yönettiği maçlarda ben pek başarılı bir hakem göremiyorum

ama sezartın hakkı sezara, adamın magery si 120ydi ki durduk yerde penaltı summonlardı[signature][hline]Tekrar ediyorum, sevişgen geometrik bir şekildir ve çok da güzeldir.

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Oriflame temsilcisi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...