Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Açım lan

Barbekü

Öne çıkan mesajlar

dory said:
ya oruc tutan insanlarin, yemek fotografi gorunce birer godzillaya donusen kesimi oruc tutmasin.
kuranin turkcesini okudunuz mu? ben okudum misal, bu inancsiz kafir halimle, en azindan neye inanmadiğimi biliyorum.
oruc nefisle alakalidir.
nefsine hakim olamıyorsan zaten bas git tutma allasen.
ayrica oruc tutanlara terbiyesizlik yapmıyorum
oruc tuttugu icin kendini dunyanin merkezinse sanan zavallilara terbiyesizlik yapiyorum, o da terbiyesizlik sayilmaz, kendimce egleniyorum.

katılıyorum da; germeyin ortamı ne gerek var? Ben de oruç tutuyorum ve bir gram dahi canım çekmedi koyduğun yemek resimlerini.
Sosyal ağlarda paylaş

Olay da bu Theridone zaten. Bünyesi sağlam, kendini tutabilen bir insansin. Koyduğumuz altı üstü bir resim ki benim ilk koymamım tek amacıda sorulan bir soruya cevap vermekti. Millet nasil olduysa kan görmüş köpekbalığı saldırdı sonra. Yemek görünce dayanamıyorsa bir insan kendine hakım olamıyorsa zaten oruç tutmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

shuTdoWnX said:
dory said:
yok fake.
oyun moyun hikaye
parmagi f5te.

Pakize suda nın bi köşe yazısı vardı
"erkek görgüsüzü" diye
neyse

kaçtım by

ohaaaaaaaa
auzhauhzuahzuah
:D:D:D

ama dory erkek görgüsüzü değil. düşmanı. sevgilisi terkettiği için böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

shuTdoWnX said:
dory said:
yok fake.
oyun moyun hikaye
parmagi f5te.

Pakize suda nın bi köşe yazısı vardı
"erkek görgüsüzü" diye
neyse

kaçtım by

ya sana tek lafim get laid olur, daha otesi yok.

hadi annem, ufak ufak ikile.

simdi ben kizarmis tavuk resmi koyarim, kalan 3 gramdan da olursun.
Sosyal ağlarda paylaş

Archangel_ said:
Ferrero said:
shuTdoWnX'in atar yapmasını anlayamıyorum da asıl anlam veremediğim saygısızlık yapmak için insanların bir tarafını yırtmaya çalışması.
ateist olunca ya da oruç tutanın önünde yemek yiyince çok cool olunmuyor.
aynı şekilde oruç tutan insana "bak bu yemeklere ehüehü hepsini yiyebiliyorum ben şu an" diyince de kimse "vaay çok cool imba insan" demiyor. yormayalım kendimizi, aykırı olmak için çalışmayalım. saygısızlık bir yeri bitiren şeydir.

aynı şekilde "LAN ŞEREFSİZLER BEN ORUÇUM TANRIYIM BEN! YEMEK GÖSTERMEYİN LAN ADAM OLUN" diyince neye inanarak oruç tuttuğunu sorarlar adama.

farkettiyseniz şahsa konuşmuyorum, ortaya konuşuyorum, kimse üstüne alınmasın sadece saygısızlık yapıldığını farketsin insanlar.

ha bu arada ben oruç değilim.

insanlar saygısızlık yapmaya çalışmıyor bence. şöyle bir mesaj atan bir insanımsıyla karşılaşınca;
shuTdoWnX said:
KOYMAYIN LAN ŞÖLE FOTO KODURTMAYIN Bİ TARAFINIZA

İNANMAZSANIZ BARİ SAYGI DUYUN HAYVAN HERİFLER

üstüne bir de bari İLK GÜN ATMAYIN (yarın yapsak sorun yokmuş gibi) kendini savununca insanlar da doğal olarak bu forma bürünür.çıkıp kimse böyle capsi açıp saçma sapan yazılar yazmadan alakasız topiclere resim koymadı sonuçta.üşenmesem ben de gondol köfte resmi koyacam mesela :)

topici daha derinden takip ettim ve ilk tepkilere karşı o postu girdim.
genel olarak bakmayın.
ayrıca; kimseyi savunmuyorum.
bundan yıllar evvel yurtdışında yabancı (katolik) bir ailenin evinde misafirken ramazan ayında "siz oruç tutacaksınız bu ay evde yemek pişirmeyeceğiz biz" diyen insanlar tanıdım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ferrero said:
Archangel_ said:
Ferrero said:
shuTdoWnX'in atar yapmasını anlayamıyorum da asıl anlam veremediğim saygısızlık yapmak için insanların bir tarafını yırtmaya çalışması.
ateist olunca ya da oruç tutanın önünde yemek yiyince çok cool olunmuyor.
aynı şekilde oruç tutan insana "bak bu yemeklere ehüehü hepsini yiyebiliyorum ben şu an" diyince de kimse "vaay çok cool imba insan" demiyor. yormayalım kendimizi, aykırı olmak için çalışmayalım. saygısızlık bir yeri bitiren şeydir.

aynı şekilde "LAN ŞEREFSİZLER BEN ORUÇUM TANRIYIM BEN! YEMEK GÖSTERMEYİN LAN ADAM OLUN" diyince neye inanarak oruç tuttuğunu sorarlar adama.

farkettiyseniz şahsa konuşmuyorum, ortaya konuşuyorum, kimse üstüne alınmasın sadece saygısızlık yapıldığını farketsin insanlar.

ha bu arada ben oruç değilim.

insanlar saygısızlık yapmaya çalışmıyor bence. şöyle bir mesaj atan bir insanımsıyla karşılaşınca;
shuTdoWnX said:
KOYMAYIN LAN ŞÖLE FOTO KODURTMAYIN Bİ TARAFINIZA

İNANMAZSANIZ BARİ SAYGI DUYUN HAYVAN HERİFLER

üstüne bir de bari İLK GÜN ATMAYIN (yarın yapsak sorun yokmuş gibi) kendini savununca insanlar da doğal olarak bu forma bürünür.çıkıp kimse böyle capsi açıp saçma sapan yazılar yazmadan alakasız topiclere resim koymadı sonuçta.üşenmesem ben de gondol köfte resmi koyacam mesela :)

topici daha derinden takip ettim ve ilk tepkilere karşı o postu girdim.
genel olarak bakmayın.
ayrıca; kimseyi savunmuyorum.
bundan yıllar evvel yurtdışında yabancı (katolik) bir ailenin evinde misafirken ramazan ayında "siz oruç tutacaksınız bu ay evde yemek pişirmeyeceğiz biz" diyen insanlar tanıdım.
ateist olunca ne değişiyor bunu anlamıyorum.

abi işte o katolik aile orucun mantığını kavrayamamış. var mı böyle bi mantık. ohoo o zaman oruç tutanların çoğu işçi bilmemne, ne zannediyosun onlar yemekleri dışarıdan mı söylüyolar. biçok oruçlu insan şu anda evde yemek yapıyor. hani şu bazı arkadaşların görmeye dayanamadığı yemekleri. yani geçelim bunları lütfen...
Sosyal ağlarda paylaş

Parmak hepinizin f5 te.Kaç yaşında insanlarsınız nasıl laf atışıyorsunuz.Adam bi anda kızmış sert çıkışmış hemen üstüne gidiyorsunuz.Çok ayıp lan yaptığınız.Adamların inançları var bir şekilde uğraşıyorlar işte yapmayın ne kadar ayıp be.Valla utandım bu tarz postları okuduğum için.Size akıl verme ihtiyacı duydum o derece düşürmüşsünüz seviyeyi ya ya.Yapmayın çok çirkin hareketler valla.Aç bir topic başlığa yemek resmi koyucam iftarlılar kusura bakmasın de yada birşeyler de ki onların da gönlünü al.Shutdown da önceki tartışmaların acısını ilk haklı olduğu konudan çıkarmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:
Parmak hepinizin f5 te.Kaç yaşında insanlarsınız nasıl laf atışıyorsunuz.Adam bi anda kızmış sert çıkışmış hemen üstüne gidiyorsunuz.Çok ayıp lan yaptığınız.Adamların inançları var bir şekilde uğraşıyorlar işte yapmayın ne kadar ayıp be.Valla utandım bu tarz postları okuduğum için.Size akıl verme ihtiyacı duydum o derece düşürmüşsünüz seviyeyi ya ya.Yapmayın çok çirkin hareketler valla.Aç bir topic başlığa yemek resmi koyucam iftarlılar kusura bakmasın de yada birşeyler de ki onların da gönlünü al.Shutdown da önceki tartışmaların acısını ilk haklı olduğu konudan çıkarmasın.

valla ben f5 i biraz önce dory yazınca öğrendim. yani normalde de refresh yapmam gereken bi sayfa olmadığı için bilmiyodum. hiç de öyle üstüne gidilen birisi falan yok. bişey yazıyoruz, birileri cevap yazıyo biz de bakıyoruz cevap veriyoruz.

budur...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...