Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Simulasyon arıyorum

Atoyo

Öne çıkan mesajlar

Ne tür olursa olsun (racing olmazsa iyi olur yada helikopter ucak fln)

Böyle ne biliyim.Kasaba yapıcam fln.Köy kurcam, ordu için okçu adam gerekicek misal.Okçu adam için ok gerekicek ok için tahta gerekicek tahta için oduncu gerekicek fln.Böyle geniş simulasyon oyunları arıyorum.Bu orta çağda olabilir şimdiki zamanda olabilir.Yada ne biliyim bi karakterimiz olur onla bişeyler yaparız falan fıstık.Varsa bildikleriniz bildirirseniz sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:
Eskilerden Knights and Merchants var ama uyarıyım settlers yanında starcraft gibi kalıyor

starcraft harika bi strateji oyunu ama K&M vasatın altında bence...

neyse kimse beasts & bumpkins dememiş. çok eğlenceli bi oyundu :) nüfusu arttırmak bile gerçekci :P
kesinlikle öneririm ... hatta ben de bulayım cd'sini :D
Sosyal ağlarda paylaş

mardox said:
neyse kimse beasts & bumpkins dememiş. çok eğlenceli bi oyundu :) nüfusu arttırmak bile gerçekci :P
kesinlikle öneririm ... hatta ben de bulayım cd'sini :D

Benim de uzun zamandır aklımdaydı beasts & bumpkins. Geçen aylarda torrent'te bulup oynadım biraz. Gözlerim kaldıramadı grafikleri. Arabirim çok kötü geldi. Ayrıca oyun olduğundan kat kat hızlı çalışıyordu. Vardır düzeltmenin yolu ama kasamadım valla. Zamanında çook eğlenmiştim ama artık vaktini doldurmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Mirage said:

Benim de uzun zamandır aklımdaydı beasts & bumpkins. Geçen aylarda torrent'te bulup oynadım biraz. Gözlerim kaldıramadı grafikleri. Arabirim çok kötü geldi. Ayrıca oyun olduğundan kat kat hızlı çalışıyordu. Vardır düzeltmenin yolu ama kasamadım valla. Zamanında çook eğlenmiştim ama artık vaktini doldurmuş.

hadi ya, o zaman hiç aramıyım :( gerçi yaşlılara zehirli mantar yedirmeyi özledim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...