Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

beleşe aldığım ve tatile çıkmadığım maçlarda hiç gol atamayan fransız forveti 6m e satıyorum. isteyenler arasında manu bile var. anlamıorm gol atmaktan aciz adamları nasıl ister bu büyük takımlar.

Oyunda ilk defa sezon başında para harcamadım diyebilirim..
Baya oyuncu satıp 30m'e yakın para kazandım ama sadece onur diye bi 3d adam aldım 3m'e.

4. Sezondayım 2 sezondur forvetsizim :p hatta roma taktiği bile maça çıktım, 0 forvet filan. Nilmar'ı bitircem artık. Arda'yı alaym dedim 45m fiyat biçti gs lol
Sosyal ağlarda paylaş

2 yıl üst üste gs ile şampiyon oldum.lulinha marquinhous u mecburen sattım 20m istiyorum lulinha ya ama inatla 5m veriyorlar.en sonunda zorla 15m ye sattım.adam oynamıyor 1 yıl sonrada sözleşmesi bitcek iyi oldu satmam :P.marquinhous ta aynı şekilde 20m ye gitti.ardayıda istiyorlar ama arda delikanlı adam çıktı gitmek istemiyor :D.

ama sıkıldım gs den hull ile yeni oyuna başladım ama birtürlü yabancı oyuncu getiremeyince sinir oldum onuda bıraktım.ama forvetleri çok iyi hull un hayvan gibiler bitirişleri kötü ama çok güçlüler
Sosyal ağlarda paylaş

Lorante said:

Senin kadrona uygun bir forvet olmayabilir.Adaptasyon gibi gizli özellikleri düşük olabilir.Diger özellikleri iyise antreman programında degisiklik yaparak başka pozisyonlarda kullanmayıda deneyebilirsin.

tek forvet oynuyorum işte. farkındayım uyum sorunundan olduğunun, çok bela bi şey bu. yani dean ashton bile bişey yapamadı takıma pek... şimdi nilmar'a gene 15m filan vericem patlicak elimde diye korkuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

Lorante said:

Senin kadrona uygun bir forvet olmayabilir.Adaptasyon gibi gizli özellikleri düşük olabilir.Diger özellikleri iyise antreman programında degisiklik yaparak başka pozisyonlarda kullanmayıda deneyebilirsin.

tek forvet oynuyorum işte. farkındayım uyum sorunundan olduğunun, çok bela bi şey bu. yani dean ashton bile bişey yapamadı takıma pek... şimdi nilmar'a gene 15m filan vericem patlicak elimde diye korkuyorum

Nilmar'i hic almadım bilmiyorum ama benim tercihim Salvatore Foti,Artem Milevsky,Mario Gomez gibi oyuncular olurdu tek forvet icin
Sosyal ağlarda paylaş

abi real madridin zevki farklı
fenerbahçeyle oynarmış gibi oynamıyorum
2-3 sezon sonra parlyıacak oyuncuları fln almıyor,gençleri takmıyorum

ronaldoyu aldım
martin demichelis'i aldım
miguel velessoyu aldım
jeremy toulalan'ı aldım
bide komik,dudeği fln sevmem,direk sattım(kayseri aldı :D)
asenjoyu aldım,çat,casillas sakatlandı,asenjo ligin ilk yarısı kalede devleşti resmen.

legrotallia bende (ama satıyorum)
krivets ve marqiunhos var ( krivets gg tabi ronaldo geldi,yine iyi gerçi 350k ya aldım 7milyoına satıyorum)
nisteroy,guti satıyorum
belki gagoyu satarım,talibi çok.
böyle milyon euroalar havalarda uçuşuyor
acaip zevkli,denemediysen dene

van der vaart ve gagoyu satıp yerlerine kakayı almak istiyorum

al sana los galacticos
Sosyal ağlarda paylaş

bence en iyisi meksikalı olan
ochoamı ne
ama şu var göz ardı etmemen gereken
asenjo eu vatandaşı
man city oynamam abi premiership'i çok sevmem
sevsemde aralarında en sevmediğim takım man city
en sevmediğim oyuncu robinho

bu arada çok komiğime giden bir anektod
bir arkadaşım iş nedeniyle latin amerikada yaşıyordu
bana fm'yi öğreten adam kendisi,futbol delisi zaten
eski fmlerden hatırlarsanız sağ bek vardı Eduardo Ratinho diye,herif onla gidip tanışmıştı ben senin fm'den fanınım diye
geçen haftada marquinhos'la tanışmış,fm'de şöylesin şu yönlerini düzeltmen lazım fln demiş
çok acayip kafalar.
Sosyal ağlarda paylaş

Lorante said:

Nilmar'i hic almadım bilmiyorum ama benim tercihim Salvatore Foti,Artem Milevsky,Mario Gomez gibi oyuncular olurdu tek forvet icin

Milevsky'nin özellikleri inanılmaz, resmen tanrısal. Ama adamda important matches ve consistency bayağı düşük o yüzden arada baya batırıyo. Diğer özelliklerin aksine maalesef bu özellikler de trainingle falan artmıyor, haliyle oyuncu için inanılmaz bi engel.
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

internette taktik filan ararken ortalığı silip süpüren kadrolara baktığımda halede hep asenjo var. Ochua artık revajda değil sanki.

Ochoa çok iyi fakat EU kontenjanından yararlanamadığından pek revaçta değil,hatta Aceto'nun blogunda yazmıştı Avrupa'daki bir çok kulüp aslında istiyor ama bu kontenjanını Avrupa'da bulabileceği ve idare edebilecek kalecilerle kullanarak hücümlarına dışarıdan katkıda bulunmak istiyorlar demişti.

Ochoa'nın tek basiretsizliği EU vatandaşı olmaması,yoksa hem gerçekte hemde FM'de dünyanın en iyi kalecilerindendir.

Aceto şey demişti mesela Türkiye gibi EU sınırının olmadığı ülkeler aslında gayette alabilir denmişti ki bir ara GS'nin transfer listesindeydi,ucuza almak isteyip alamamışlardı :)

Alınması şart bir oyuncu ya Ochoa,çok seviyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...