Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

ya bence kalmak istememesi çok doğal bişey .Gerçekte'de sıkca yaşanan birşey. Benim fm 2008 de sinir olduğum nokta şuydu.

Mesela bir çok takım feşinde diyelim bir oyuncunun o oyuncuda büyük kulübe gitmek istiyorum diye mutsuzluk yaratıyor veya satmassan sorunlar çıkarıcak vs.. diyelim. Satmaya karar veriyorsun ama gelen teklifler komedi oluyor. Gidiyorlar aptal aptal adamlara para harcıyorlar size geldimi sıra hiç biri para vermiyor oyuncuyuda ucuza satmak zorunda kalıyorsun büyüyemiyorsun vs....

Bence bunu düzeltmeliler 2007'de yoktu böyle bir sorun
Sosyal ağlarda paylaş

Darqainu said:
benim öğrenmek istediklerim sır olmasa gerek okadar ya :/
oyuncularla iletişim arttı mı mesela küçük takımken yıldız keşfediyosun adam ilk fırsatta satıyo o adamı "koçum kal benle buralar böle kupa olcak güven bana" diyip ikna edebilme ihtimalimiz var mı ? yada saçma sapan goller falan oluyo mu onları merak ediyorum yoksa isterse 8d olsun

yada cm'deki gibi özel trainingler falan ?

hic bisi soyleyemiyoruz :)

ama 2-3 haftaya demo cikar public 20sinde de oyun (Kasim)
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:
ya bence kalmak istememesi çok doğal bişey .Gerçekte'de sıkca yaşanan birşey. Benim fm 2008 de sinir olduğum nokta şuydu.

Mesela bir çok takım feşinde diyelim bir oyuncunun o oyuncuda büyük kulübe gitmek istiyorum diye mutsuzluk yaratıyor veya satmassan sorunlar çıkarıcak vs.. diyelim. Satmaya karar veriyorsun ama gelen teklifler komedi oluyor. Gidiyorlar aptal aptal adamlara para harcıyorlar size geldimi sıra hiç biri para vermiyor oyuncuyuda ucuza satmak zorunda kalıyorsun büyüyemiyorsun vs....

Bence bunu düzeltmeliler 2007'de yoktu böyle bir sorun

bu dediğin olay resmi forumlarda da transfer sistemi üzerindeki en büyük tartışma konusu. özellikle transfer listesine koyduğun , hatta 0 paraya klülere teklif ettiğin oyuncularının bile alınmıyor olması.

zaten "realistic transfer system" ile bunu kastediyoruz gibi bir açıklaması var amcaların forumlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:
bence bir sorunda. adamın peşinde 25 klüp var ama transfer döneminde hiç teklif gelmiyor.. höh?

trasnfer listesine koyarsan %100 gelir de sorun sana para vermek istememeleri işte....Problem ordan cıkıyor.
Ha bide böyle saçma sapan teklifler yapıyorlar reddediyorsun sonra yine aynı teklifi yapıyor bu sefer auto reject yapıyorsun sonra başlıyorlar enquiry çekmeye...... Bundan da kurtarsinlar artık bizi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...