Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

kiessling'i öncekilerde nasıl bilmiyorum ama 9.3'te tavsiye etmem pek. Cok cok iyi değil. fm 08'de efsaneydi.

1 sene beklemeye razıysanız gelişmekte olan Salvatore Foti diye bir oyuncu var Müthiş bir kafacı ve cok ucuza alabilirsiniz. Öyle odun gibi bir oyuncu değil . Teknik , çevik , hızlı , pas bunlar 15 düzeyinde oluyor ama kafa ve zıpalama 20 civarı oluyor Boyuda 1.92
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

kiessling'i öncekilerde nasıl bilmiyorum ama 9.3'te tavsiye etmem pek. Cok cok iyi değil. fm 08'de efsaneydi.

1 sene beklemeye razıysanız gelişmekte olan Salvatore Foti diye bir oyuncu var Müthiş bir kafacı ve cok ucuza alabilirsiniz. Öyle odun gibi bir oyuncu değil . Teknik , çevik , hızlı , pas bunlar 15 düzeyinde oluyor ama kafa ve zıpalama 20 civarı oluyor Boyuda 1.92

kiessling amr de yargılıyo aga.
Sosyal ağlarda paylaş

ağlamıştım birkaç gün önce biliyorsunuz,semih gol atamıyor diye
meğer taktiğe alışması gerekiyormuş sadece çocukcağızın
bu sezon 20 maçta 13 gol attı 7 asist yaptı
geçen sezon ortalama 6 ile oynarken artık 7 üzeri
bide geçen sezon öyle kötü oynayınca inanılmaz ucuz bir kontrat imzaladaki ağzınız açık kalır.
asdf
Sosyal ağlarda paylaş

benim bütün hazırlık döneminde sadece 1 oyuncum o da 2 hafta sakatlandı.

oyunda sorun yok , sizde vardır bişey :) bok atmayın sakatlık konusunda :)

ayrıca kaç oyun geçt demişin rew , geçen oyunda ve 2007de sadece ilk patche kadar vardı sorun , sonra yine yoktu :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ki bişey, sıradan standart antrenman programı işte ellemedim bile açtığımdan beri oyunu.

Al bakalım tam bu mesajı yazarken son hz. maçımda da Robben sakatlandı çıktı. Eğer bu da sakatlanıcaksa zaten ilk 11e adam kalmıyo. Şu oyunun yapımında emeği geçen herkesin tüm sülalesine çok derin hislerimi göndererek kapatıcam oyunu sakatlık çıkarsa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...