Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

Mumu said:

hatta bana kalırsa, tanınan futbolcuların çoğu piyasadan silinene dek büyük takımlarla oynayın, ardından istifa edip üçüncü lige gidin. hem regen oyuncularla güzel güzel oynarsınız hem o kadar canınız sıkılmaz.

güzel bir tespit :) . sonra alt ligler'de oynamanın bir tadı olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben yine işsiz başladım baya bi süre sabrettim yine lig sonuna doğru coca-cola league 2 den media predictionu 4. olan ama küme düşme mücadelesi veren wycombe'dan kabul gördüm. önceki menejer öpmüş atmış takımı iyi ki 1 haftalık free transfer periyodunun tam öncesinde geldim biraz düzelttim takımı asistan menejer bile yoktu diğeri kovulunca kaçmıştır muhtemelen dedim yenisini aldım. şimdilik iyi gidiyoruz seneye şampiyonuz kesin =)

bi de 25 lig açık large database oyunda hiç yavaşlama yok yine başarılı sigames bu konuda. aferin.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen ben de oyun çıktığından beri oyun açıp kapatıyorum. bu kez dedim oynayacam hulen diye, 2 gb a yakın patchi ıvır zıvırı indirdim oynamaya başladım, 2 günde 1 oturuyorum 1-2 saat oynuyorum sonra uykum geliyor ama yılmak yok oynayacam =) eskiden 1 haftada sezonu bitirirdim ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim bilgisayar kötü oynayamıyorum. Böle sağda solda maçlar izledikçe (4-4'lük Arsenal Pool maçı falan olsun Chelsea olsun, bugünkü Barca Madrid olsun) ya da SS ler gördükçe acaip gaza geliyorum. Ülen yaz gelse de yeni bilgisayar alsam oynasam diyorum. Ama başına oturunca da 2 sezondan fazla oynamayacam biliyorum bi yandan. Yine de canım çekiyor yahu
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:
saolun beyler ama bunların yapmamıza rağmen göremedik bir yerde aynı exe ye sahip olun diyordu bu akşam birde onu deneyip yazarım buraya

Patchiniz aynı olsun, antivirüs programınızı kapatın ve deneyin. Serverı direk görmezse elle ip girin olur kesin. Tabi run as server olayınıda unutmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Genwa said:
BiTcH_oFBaT said:

oha benm rekorumu kırmışlar. ben 225m vermiştim fabregas'a. bunlar abartmış :p

Kaç yılında alabildin fabregas'ı?

tam hatırlamıyorum ama 2008 de almıştım ben.
ilk 2,5 sene gençlerdeydim
sonra sanırsam 1,5 sene chelseadeydim
sonra ki sene juventustayken almıştım sanırsam ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...