Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

Turk arastirma ekibi adam ariyorsa girersiniz, betaci olur musunuz bilemem tabi, arastirmacilara her zaman ihtiyac var, stat toplayacak falan filan ama beta testeri bilemicem.

Benim gorevim genel stability ve tutarlilik. Ozellikle Turk ligi uzerine gidecem. Turk ligini bozmaya calisacam :P bug arayacam ve tutarsizlik varsa onu bildirecem. Ekonomi modeli olsun, oyuncularin registrationlari olsun... hepsi iste :)

Daha fazla aciklayamicam :P
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:
sen tam olarak ne yapıyosun. betasını mı oynuyosun oyunun? ya da ne bileyim statları mı araştırıyosun? geliştirme ekibi filan mı?

azmo çok özeniyorum sana bildiğin gibi değil :D

Valla bu mmorpg "open beta" degil. Oyunu bolgesel olarak oynayip hata bulmaya calisiyoruz. Biz oyle keyif yapip azerothta kosamiyoruz yani :P Sezon ustune sezon oynayip yatamiyoruz. Her cikan ufak hatayi tespit edip, neden tahmin edip dosyalamamiz gerekiyor. Betanin bu asamasinda gecen sene yaklasik olarak tester basina 200-300 hata tespit edilmis. Kucuk buyuk farketmeksizin.

O kadar mathap bisi degil yani :P
Sosyal ağlarda paylaş

Bilgisayarımda cm03-04 yüklüydü, fm yi bi ara silmiştim tekrar yükledim. Şu son 2-3 gündür biraz fm08 oynuyorum da 09 gelene kadar biraz heves aliim falan diye... Son patchleri de yüklememe rağmen diyorum şimdi söyleyeceklerimi:

O kadar kötü ki maç dinamikleri maç sistemi, kaç sene öncesinin oyunu CM03-04'ten sonra bile rezalet geldi. Hani düzeltmekle elden geçirmekle falan adam olacak gibi değil, komple baştan yazmaları lazım.

4-2-4ler, çalışmayan taktikler, bilgisayarın "sen gol atar atmaz cevap veririm"leri, her seferinde naparsan yap 2-0 dan 3-0 dan hatta 4-0 dan geri gelip skor çeviren bilgisayar, 3 maçta 1 dakika 1 veya 2 de atılan goller....

Yok yani komple at çöpe. Umarım 09'da düzeltir adam ederler şunu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...