Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

Azmodai said:
Tuncayin favorite club statusunde fenerbahce var, o yuzden geri dondu. GS ve BJK yi de sevmedigini gorursun editoru acarsan :)

evet mantıken sevmemesi lazım zaten ama üzüldü adam illa ss mi koyayım :D

ben olayon mantığındaki sorundan şikaşetçiyim. tuncayın bana gelmemesi gibi bi durum olmadı, boro saçmaladı
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi gene aynı şeyi yaşadım portsmounth'la. ama sanırsam o olay şu cevap verme süresinin uzunluğu ile alakalı. juve'den almiron'u alıcaktım. adam satılık sonuçta. önce today dedim olmadı. sonra tomorrow dedim olmadı. sonunda 1 hafta dedim ve kabul edildi.

heralde bizi sık boğaz etme mantığı var oyunda.

yani neymiş bjk kötü takım filan değilmiş :)-D
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuncu önermek sanırım pek hoş karşılanmıyo ama, biri var ki meraklısına öneririm. Oyuna defalarca baştan başladım bissürü takımla. Türkiye alt liglerinden bi takım seçip onla devam edicem büyük ihtimalle de, şimdilik eğleniyorum. Man.City ÇILGIN bi transfer bütçesi ayırmış ya, onla epeydir oynuyorum. Sezon bitmek üzere, aldığım biri süper star düzeyine çıktı.

bakma istemiyorsan

Darijo Srna, DL başlattım sonra MR yaptım. Sonra DR ile swap positions yaptım kafalarına göre yer değiştiriyorlar DR ile MR. En çok gol atan oyuncum, en çok asist yapan oyuncum, kornerlerimi kullanan, serbest vuruşları zımbalayan, deli driplingler ile bol bol penaltı kazandıran, yorulmak bilmez yıldızım. ismini DARYO SİRNA diye okuyorum (içimden) doğru mu bilmem.

söylemeden geçemedim. Tabi robinho uzun süre sakat oturdu onun da etkisi var elbette.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:
Oyuncu önermek sanırım pek hoş karşılanmıyo ama, biri var ki meraklısına öneririm. Oyuna defalarca baştan başladım bissürü takımla. Türkiye alt liglerinden bi takım seçip onla devam edicem büyük ihtimalle de, şimdilik eğleniyorum. Man.City ÇILGIN bi transfer bütçesi ayırmış ya, onla epeydir oynuyorum. Sezon bitmek üzere, aldığım biri süper star düzeyine çıktı.

bakma istemiyorsan

Darijo Srna, DL başlattım sonra MR yaptım. Sonra DR ile swap positions yaptım kafalarına göre yer değiştiriyorlar DR ile MR. En çok gol atan oyuncum, en çok asist yapan oyuncum, kornerlerimi kullanan, serbest vuruşları zımbalayan, deli driplingler ile bol bol penaltı kazandıran, yorulmak bilmez yıldızım. ismini DARYO SİRNA diye okuyorum (içimden) doğru mu bilmem.

söylemeden geçemedim. Tabi robinho uzun süre sakat oturdu onun da etkisi var elbette.

hastasıyım bende o adamın, valenciaya aldım mr oynatıyorum, solda da mata var 2 si feci top yapıyo valla.

Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaşla oynuyorum ama cok ciddi gol sıkıntısı cekiyorum. az gol yiyorum ama aynı zamanda az da gol atabiliyorum. 4-4-2 denedim 3-5-2 denedim 4-5-1 denedim. başarılı olan arkadaşlar biraz anlatabilir mi nasıl becerdiler? Ligde 8 macta 4 galibiyet 2 beraberlik 2 yenilgi. 8 gol atıp 5 gol yemişim. liderle aramda 6 puan var. koparcaklar yakında bişey yapmam lazım
Sosyal ağlarda paylaş

TAM ONİKİDEN TUNCH

Budur işte çok gol atmanın bence en önemli kilidi. Ben bir de swap positions olayından çok verim aldım. Eğer (örneğin) DR ile MR ikisi de crosingi driplingi v.b. yüksek ise bu iki adama swap komutu verebilirsiniz. biri kopup fırlayınca öbürü geri koşup kademeye giriyor. Atak geçince de hemen eski yerlerine dönmüyorlar.

Her adama göre ayrı ayrı taktik belirleyinin. Özelliklerinde yazan hareketleri gözönünde bulundurun.

ben bir de şundan fayda gördüm: takımın ve adamların oyun tarzları savunma düşünceli. ancak ileride, bol adam ve bol bol ileri koşu komutu - ileri ok. Yani ilerde bol adamla savunma.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...