Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

tunch said:
abi tek lig açmanın ilerisi için şöle bi sorunu var , (benim bildiğim ve tecrübe ettiğim) açık olmayan liglerde regen oyuncu çıkmıyor.

20 sene sonra sadece türk oyuncular kalma şansı var oyunda. buna benzer bişey yaşamıştım.

bu arada sanırım olay çift çekirdek ile ilgili. kendi adıma en performanslı fmyi oynuyorum , 2008den bile daha akıcı geldi bana. ki açtığım ligler çoğaldı. sadece maç ekranı açılırken load uzun sürüyor o kadar.
bir de fm nin hastalığıdır, oynayan kişi hangi ülkenin vatandaşı olursa 10 yıl sonra tüm ligler o ülke vatandaşı topçularla doluyor hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

Darqainu said:
windowed modda oynayıp paticiğe girip bi yandan msnden sevgiliyle konuşup diğer yandan dizi yada film izliyorum sıkılmıyorum :D sadece oyuna odaklanmam için elektriklerin kesik olması lazım ki nete falan giremeyeyim =)

isterse arkaplanda palyacolar oynarken 3 farkli monitorden filmler, diziler ve mac ozetleri izleyeyim ve cesitli insanlarla cybor yapayim... eskisi kadar sarmiyor valla. Oyun harika olmus ama 1.5 saat max dayanma suresi. Her oyun icin oyle oldu su son 1-2 senede. Bana boyle basina oturunca 1 saatte hevesimi alip cikacagim oyunlar lazim cok ender oluyor saatlerce oyun kasmak bu aralar.
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:

isterse arkaplanda palyacolar oynarken 3 farkli monitorden filmler, diziler ve mac ozetleri izleyeyim ve cesitli insanlarla cybor yapayim... eskisi kadar sarmiyor valla. Oyun harika olmus ama 1.5 saat max dayanma suresi. Her oyun icin oyle oldu su son 1-2 senede. Bana boyle basina oturunca 1 saatte hevesimi alip cikacagim oyunlar lazim cok ender oluyor saatlerce oyun kasmak bu aralar.

hislerimi dile getirmişsin teşekkür ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...