Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

senle alakası yok Hull City - premier ligdeki en kötü klüp =)

Nosfe said:
Yalnız Premier League bildiğin kurtlar sofrası olmuş.
Ben çok iyi biliyorum ona rağmen sonuncuyum anlamında söylemiyorum. Bu tabloya rağmen yönetim arkamda, taraftar memnun, kadroda moraller "suberb". En büyük başarım da Chealse'nin yediği ilk gölü 11. haftada ben attım ondan sonra inişe geçti garipler.
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu said:
unK said:
Mumu said:
yav yok oyun aşırı hantal. 2008 e göre 2007 kadar yavaş yani.

allah canımı alsın sırf fm yi süratle oynayabilmek için bilgisayar topladım, bu sefer de oyun yavaş çalışmaya başladı.

si games öl inşallah.

tam tersine inanılmaz hızlı oyun ben hiç bu kadar hızlı 1 sezon bitirmemiştim, bilgisayarına yeni 1-2 şey almanı öneririm

oyunu nasıl oynadığına bağlı

ben 2008'i şu anki bilgisayarımdan çok daha dandik bir bilgisayarda 8 lig açıkken playable şekilde oynadığım hızla bu oyunu oynadığım hız arasında everest tepesi kadar fark var.

siz dünyadan bi haber yaşıyorsunuz sanırım. hızlı olan tarafı neresi çok merak ediyorum gerçekten. sanırım sen 2008 i oynamadın hiç

oyun baya hizli bende, 22 lig acik ve mis gibi calisiyor. 2gb Ram, dual core E6400 mu ne benim cpu ve mis gibi calisiyor.

Ikinci patchte de optimizasyon kasiyorlarmis, daha hizlanmasi icin.
Sosyal ağlarda paylaş

Goering said:

Hull kötü takım ama o kadar kötü değil. Gerçekte bayağı iyi durumdalar ligde. Ben biraz deneysel takıldım taktiklerde bi de Premier League'de kafana göre takım kurmak pek mümkün değil. Mesela hava üstünlüğüm olsun ya da hızlı oyunculardan kurayım diyemiyosun takımı. Çünkü lig ortalaması o kadar yüksek ki üstüne çıkmak için servet harcaman lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Nosfe said:
Goering said:

Hull kötü takım ama o kadar kötü değil. Gerçekte bayağı iyi durumdalar ligde. Ben biraz deneysel takıldım taktiklerde bi de Premier League'de kafana göre takım kurmak pek mümkün değil. Mesela hava üstünlüğüm olsun ya da hızlı oyunculardan kurayım diyemiyosun takımı. Çünkü lig ortalaması o kadar yüksek ki üstüne çıkmak için servet harcaman lazım.

Hull City'nin statlari oynar db patch ile, bazi oyunculari beklenmedik iyi seyler yapiyor ve takimin genel kimyasi ve yardimlasmasi cok ust duzeyde. Work rate ve Team work olarak yansiyacaktir hepsine.

En zevkli sekilde oynuyorsun oyunu bu arada, son haftalarda boyle dusecek miyim, kalacakmiyim telasi harika zevkli bisi. Ve taraftarlarin sana daima destek cikmasi falan cok farkli bir oyun zevki sunuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Allahım delirecem, ilk sezon sonu transfer dönemine girdim ve inbox'ıma gelen teklifler çılgın ötesi. Öyle çok büyük bir başarım yok Tottenham ile 5. oldum ligde, bir tek UEFA'da Bayern'i çeyrek finalde eleyip finale çıktım Udinese'ye 2-1 kaybettim az farkla kupa gitti.

Modric için Barcelona 46 milyon dolar teklif verdi bi düşüneyim dedim Man Utd 56 milyon dolar veririm dedi B)-

Miguel Veloso için Real Madrid 40 milyon dolara anlaşalım dedi eöö diye kaldım.

Vedran Corluka için Real'den 34 milyon dolar istedim olur dediler.

David Bentley için Barça 25 dedi ben 50 istedim vermediler ama kıvama gelecekler o paralar benim olacak biliyorum :)

120 küsür milyon dolarlık adam varmış meğersem elimde ne değerliymiş bu takım. Hesini satıp parayı alıp kaçsam mı ne B)

Ha bir de sezon boyu anca 10 gol atabilen Darren Bent'i de 20 milyon dolara falan sattım. Evet parası önemli değil ne kadar klas AMC, D/MR FC ST varsa söyleyebilirsiniz ben bi dışarı çıkıp iki tur atıp geliyorum :P Messi'ye transfer teklifi yaptım ama gelmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:

oyun baya hizli bende, 22 lig acik ve mis gibi calisiyor. 2gb Ram, dual core E6400 mu ne benim cpu ve mis gibi calisiyor.

bende 8 ülkenin 2 ve 3. ligleri açık

en az 20 lig ediyor bu da. 8 ligden kastım ülkeydi yanlış yazmışım.

ayrıca amd 5000+ 3gb 800mhz ram kullanıyorum bir tek hdd 200gb ide ondan kaynaklı olabilir ama bariz bi kasılma var. ya da işte orjinal almam gerektiği için olabilir bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

abi tek lig açmanın ilerisi için şöle bi sorunu var , (benim bildiğim ve tecrübe ettiğim) açık olmayan liglerde regen oyuncu çıkmıyor.

20 sene sonra sadece türk oyuncular kalma şansı var oyunda. buna benzer bişey yaşamıştım.

bu arada sanırım olay çift çekirdek ile ilgili. kendi adıma en performanslı fmyi oynuyorum , 2008den bile daha akıcı geldi bana. ki açtığım ligler çoğaldı. sadece maç ekranı açılırken load uzun sürüyor o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu said:
Azmodai said:

bende 8 ülkenin 2 ve 3. ligleri açık

en az 20 lig ediyor bu da. 8 ligden kastım ülkeydi yanlış yazmışım.

ayrıca amd 5000+ 3gb 800mhz ram kullanıyorum bir tek hdd 200gb ide ondan kaynaklı olabilir ama bariz bi kasılma var. ya da işte orjinal almam gerektiği için olabilir bilmiyorum.

valla bende raid 0 calisan iki tane 80 gb hdd var ve ona ragmen bayagi hizli. Large db falan filan.

Oyunun ikinci patch'ine epey optimizasyon gelecekmis ama.

(edit: huge degil, large db).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...