Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Herkes Dungeon kasıyor(Party)

Kazik

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Golem kesmek artık bi yerden sonra tek başına sıkıyor sanırım herkes katılıyor bu fikrime.Dün 2 Türk gördüm mutluluğumu belirtemem.Bartz da oynayan arkadaşlar toplanıp akşam bir saat versek ve En üstteki dungeon a gitsek orada çok deli exp var ben size heal atarım Lvl 10 HM charım var Lvl 3 heal 60 tan fazla heal atıyor 1 kerede.Orc archerların farklısı var orada.

Exp kasmak için 1 e 1 bir yer.Partyde olunca exp konusunda çok karlı çıkıyorsunuz aynı areada olmak şart.

Toplu şekilde Dungeonlarda takılırsak çok kolay level atlarız zaman patlatmamış oluruz.Lvl atlamak isteyen herkes grup yapıyor(lol).
Saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

hehe sizin uzak akrabalar bunlar balor orc'lar
neyse lvl 10 oldum şimdi çıktım
elamanla aramızda %5 lik bi fark olduğu için hiç sorun olmadı ben dalıyom o healliyo arada buyu atiyor falan
10 tanede fungus sac birikti onları verecem 2k dan
3k para var cepte birazda item
6k ya güzel bi kılıc alayim artik
hala basta verdigi kilici kullaniyordum :P[signature][hline]fizban, 16 February 2004 19:46 tarihinde demiş ki:
türkçe'min de, ingilizce'min de kuşağıma göre hayli hayli iyi olduğunu göz önüne alınırsak,
Sosyal ağlarda paylaş

darkelf ranged mage yada archer
soda onunde stone soldier derim baska biasey demem

411xp 16 sp veriyor 1 poison 3 wind bolt la ölüyor

speed i cok düsük siz yaniniza gelmeden 3 büyü atiyosunuz[signature][hline] Mystry

Xne LvL 11+ Dark Mage of Erica

Sosyal ağlarda paylaş

Lvl15+ den Sonra Elf Fortress e gelmeden onceki(De city yonunden) 3 yol ayriminda Lirein spawnini bi kurcuklarsaniz :) yawash buyue karsi direncli (win ice) poi yiyio favroi buyu vampire touch with Sps Dmg:1603 Vampire 1 ice
ice a daha az resit edio vampire yok diosnaiz
solda 583 xp 30+ sp[signature][hline]

Captain of the Minmatar Battleship Anubis
Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

Sosyal ağlarda paylaş

Lirein kesmek hiç akıllıca değil bütün manayı sömürüyorlar karşılığında da düzgün bir xp gelmiyor[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

Lvl19 bir mob var
stink zombie
ve taiend zombie

School of darkness in en dibinde spawn oluyor speedleri cok dusuk yaniniza gelene kadar öldürebiliyorsunuz..

580 civari xp türüne görede 25 civarida sp veriyor simdi aklimda degil

SODA nin en dibine gidebilmek icin sodanin arka tarafindan assaya atlamaniz gerekiyor
elf ve darkelflerin jump özelligi var diger irklar atlarken ölebilir cunku cok yüksek[signature][hline] Mystry

Sosyal ağlarda paylaş

Valla iyi güzelde bu kadar kalabalık bi ortamda hic bişi yapılmaz bence. dün bi quest icin elven ruine gittik sanki içerde mob spawnı degilde player spawnı var. 2 item için 2 saat bekledik bide etrafta milletle girdigin agız dalası( ki ileride artık dalaşmaya dönüşecek buyuk ihtimal) cabası. bikere pvp olayında düsman olanların birbirinin konusmasını görme olayı yanlış. etrafta küfürler uçuşuyor paso millet dellenmiş lvl 8 adam pk olmuş bize dalıyor. kestik tabi ama ne bilem uo ile aynı tarz bi oyun be kardesim bakalım ne kadar dayanacam:PP[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
baaluo, 04 Nisan 2004 18:16 tarihinde demiş ki:
elamanla aramızda %5 lik bi fark olduğu için hiç sorun olmadı ben dalıyom o healliyo arada buyu atiyor falan
hala basta verdigi kilici kullaniyordum :P

6k ya ne kılıcı adam gibi itemler çok pahalı bi cedar staff aliim dedim 50k bayıldım ona sen blood sabre questini yap en iyisi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arthur_HellsFire, 07 Nisan 2004 06:52 tarihinde demiş ki:
said:
baaluo, 04 Nisan 2004 18:16 tarihinde demiş ki:
hala basta verdigi kilici kullaniyordum :P

6k ya ne kılıcı adam gibi itemler çok pahalı bi cedar staff aliim dedim 50k bayıldım ona sen blood sabre questini yap en iyisi

50k ya gene ucuz

vendorlarda 62k cedar staff
20k lazim bana

mal gibi hose of devotion ve tunic of devotion a deli gibi para bayildim
cedar staff i ilk alsaydim daha rahat olcakti[signature][hline] Mystry

Sosyal ağlarda paylaş

şuan bende devolution tunic set mi alsam yoksa staff mi karar veremedim, param ikisinden birine anca yetiyor. sence staffımı alayim?[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
$i=0;
while($i<40) { echo "Bi gün Deniz Seki ile tanışacam"; $i++; }

[Bu mesaj karakedi tarafından 07 Nisan 2004 11:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi her türlü staff ı al
dmg in artar
leather tunic ve hose seni idare eder
cedar staff la daha cok dmg vereceksin
daha hızlı öldürüp daha cok para vs kazanıcaksın

ama sen genelde healer takılıyorsun tunic ide alsan olur
staff ın heal e etkisini bilmiyorum henüz[signature][hline] Mystry

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Soth, 06 Nisan 2004 15:35 tarihinde demiş ki:
bikere pvp olayında düsman olanların birbirinin konusmasını görme olayı yanlış.

Çok yanlış hemde. Olmaması gerekir böyle birşey. Yoksa ölen ana avrat başlar sövmeye. O da nereye kadar yani...[signature][hline]Sungur - Scout
Necrocks - Necromancer
Olcayto - Infiltrator
Alaattin -Sorcerer
Sosyal ağlarda paylaş

mage based olanlar her parası oldugunda bir ust modeli almaya calismasin ve armordan onca ilk cedar staff alin en ucuz spritshot kullanabileceğiniz stafftir daha sonra devotion set i alin boylece %15 cast speed bonus u gelir bu sekilde lvl 20-25 e kadar gidersiniz, paranız oldugu zamanda relic of saints alcaksınız.

Her zaman ilk weapon i dusunun lvl 20 den sonra solo takılmak zor bu oyunda..[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Sosyal ağlarda paylaş

zaten 20den önce de gurup yapmanın bir anlamı pek yok, dungeonlar dışında tabi, dungeonlardaki bütün yaratıklar eşdeğer leveldaki diğer yaratıklara göre x2 XP veriyor x2 HPleri var bu arada[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...