Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"sus"

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

evet

Yetti be bu ne
Bi kere de he de
Kapa çenini de sus sus sus
Hep muhalefet, bi de itaat et,
Yeter ilelebet sus sus sus !!

Yetti be bu ne
Bi kere de he de
Kapa çenini de sus sus sus
Hep muhalefet, bi de itaat et,
Yeter ilelebet sus sus sus !!!

Üstüme fazla gelmeeeeee

Tabiatın kanunu
Ne söylesen doğru mu
Sabrımı taşırmadan sus sus sus

Tabiatın kanunu
Ne söylesen doğru mu
Sabrımı taşırmadan sus sus sus

Ah bu dil yarası, geçmiyor acısı
Allah’ın cezası susmak bilmiyor
Bu bi aşk belası, bitmiyor tasası
Aklımın contası yannı yanıyoorrr

Laylalal lal la laaa..

Ooof neydi benim günahım
Ooof kurtar beni Allah’ım

Ooof neydi benim günahım
Ooof kurtar beni Allah’ım

Üstüme fazla gelmeeeeeee

Lalalalal lal la laa sus sus

Ah bu dil yarası, geçmiyor acısı
Allah’ın cezası susmak bilmiyor
Bu aşk belası, bitmiyor tasası
Aklımın contası yannı yanıyor

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fatih Ürek, rol alacağı 'Şeytanın Pabucu' isimli filmde; Aysun Kayacı'yla dudak dudağa öpüşecek.

Fatih Ürek'in yazdığı senaryo çok yakında sinemaya aktarılacak. Ödüllü 'Musallat' filminin başarılı yönetmeni Alper Mesçi'nin rejisörlük yapacağı filmde Ürek, hem kadın hem erkek rolü oynayacak.

Özen filmin yapımcı olacağı bu ilginç konulu filmin baş kadın oyuncusu ise Aysun Kayacı oldu. Geçtiğimiz hafta 250 bin dolar karşılığı anlaşmayı imzalayan Aysun Kayacı özellikle de hikayenin "öpüşme" bölümünde zorlanacak gibi görünüyor. Çünkü Fatih Ürek erkek olarak oynadığı bölümlere bol bol öpüşme sahnesi yazmış.

BODRUM'DA SULU ŞAKA
Yakında bir basın toplantısıyla detayları açıklanacak olan filmin antrenmanları ise Bodrum plajlarında başladı bile. Ürek kendi eğlence mekanında dansöz olarak sahne alan genç oryantal Yıldız ile öpüşme talimleri yapıyor. Uzaktan onları seyreden Ali Poyrazoğlu ise öpüşme şeklini beğenmeyip Fatih'e yardıma koşuyor. Daha sonra aralarına aldıkları genç dansçıyı hortumla ıslatıp şakalaşıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
said:

BODRUM'DA SULU ŞAKA
Yakında bir basın toplantısıyla detayları açıklanacak olan filmin antrenmanları ise Bodrum plajlarında başladı bile. Ürek kendi eğlence mekanında dansöz olarak sahne alan genç oryantal Yıldız ile öpüşme talimleri yapıyor. Uzaktan onları seyreden Ali Poyrazoğlu ise öpüşme şeklini beğenmeyip Fatih'e yardıma koşuyor. Daha sonra aralarına aldıkları genç dansçıyı hortumla ıslatıp şakalaşıyorlar.

bu Private şirketinden film senaryosu gibi be
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...