Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ooof ooooof

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

kendime geleyim kişisele yazıcam gece...

love is a four letter word
and never spoken here
love is a four letter word
here in the prison
i suffer this no longer
i put it into
this i swear!
this i swear!
the sun will shine
this i swear!
this i swear!
this i swear!

HELAL OLSUN LAN CEYMZ. /sırtını sıvazlar
Sosyal ağlarda paylaş

bi söz vardı türk kızları hint kızlarına benzermiş öküze tapıolarmış.konuyla alakalımı tam çözemedim ama sölemek istedim..
bi de türkiyede erkek fazlalığı var arkadaş bu nedenle türk kızları kıymet bilmiyolar.hele bi avrupa birliğine girelim serbest dolaşım hakkını alalım o zaman kıymete bineriz aynı hint kumaşı gibim öle bişi işte asdsdfaas
Sosyal ağlarda paylaş

Odinn said:
1 kız başına 1000 erkeğin düştüğü ve dürüst olmak gerekirse bunlarında 3/4 ü bıyıklı olduğu düşünüldüğünde yanlış yerdesin :d

bıyıksız bi kız olarak kesinlikle katılmıyorum.
bizim içinde o kadar kolay değil.
o 1000 erkek dediğinin de 500 ü kıro, 250si playboy, 200ünün sevgilisi var, 30u evde WOW başında göremiyoruz, 15i top, geriye kalan 5i de bi denk gelmiyor lanet olsun :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bombi said:
Odinn said:
1 kız başına 1000 erkeğin düştüğü ve dürüst olmak gerekirse bunlarında 3/4 ü bıyıklı olduğu düşünüldüğünde yanlış yerdesin :d

o 1000 erkek dediğinin de 500 ü kıro, 250si playboy, 200ünün sevgilisi var, 30u evde WOW başında göremiyoruz, 15i top, geriye kalan 5i de bi denk gelmiyor lanet olsun :D

wow oynamıyorum, playboy ya da kro değilim, top değilim.

el sallar.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
Bombi said:
Odinn said:

el sallar.

Ahah tesadüfe bak,bende wow oynuyorum bende kro ve top değilim.Sende şans yok,gerçi şans olsa erkek olarak gelirdin dünyaya da ayrı mesele o.
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:
Masquerade said:
Bombi said:
Odinn said:

el sallar.

Ahah tesadüfe bak,bende wow oynuyorum bende kro ve top değilim.Sende şans yok,gerçi şans olsa erkek olarak gelirdin dünyaya da ayrı mesele o.

şans olsa erkek olarak mı gelirdim?
bak işte onu hiç sanmıyorum ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...