Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray - Beşiktaş

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

said:
Holyman, 04 Nisan 2004 23:07 tarihinde demiş ki:
Kıştırtmasan iyi olur. Ama çok istersen gelip sallarım sana bişey.

Yaz yazabildiğini[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darksun, 04 Nisan 2004 23:06 tarihinde demiş ki:
Gs nin golede hatalı dedi , başka bişey salla.
Bunada cevap veriym az düşünen arkadaşım. Ofsayt sayesinde golün iptali gerekir dedi Erman. Ofsayt'ı görmek yan hakemin işi. Penaltı ise Ali Aydın'ın.
ORRAYT SIR!

Edit : İyi bak bakıym yaz mı demişsin yoksa Salla mı?
Ha sallamam gerekirse sallarım ondan soruyorum.[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
su cocuk biskuvileri varya eti bebe
hastayim
bende seviyorum
Antimodes 15 şubat 2004 Pazar Saat 04:21'de Irc'de demiş ki:
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

[Bu mesaj Holyman tarafından 04 Nisan 2004 23:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Evet öyle oluyor.

Edit : Gs 0-0 Bjk.[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
hastayim
bende seviyorum
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

[Bu mesaj Holyman tarafından 04 Nisan 2004 23:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

En az 4-5 tane hakemi şutlamaları lazım , yada direk Haluk Ulusoydan başlasınlar bakalım ne değişiyor ozaman.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raid3r, 04 Nisan 2004 22:59 tarihinde demiş ki:
abi erman orda yedi bitirdi beni.

8-9 tane hakem hatası saydı yarısı gsye yarısı bjkye ki kritik hakem hataları iki tarafada

sonra çıktı ali:2 gs:1

ne diyon be adam. kendi dedi gsnin gol ofsayt gsde 2 kişi kırmızı görmeli diye

budur! erman tor"oğlu" hakıkında düşüncelerimi daha evvel belirtip uyarı almıştım hatırlayanlar için söylüyorum düşüncelerim değişmedi.[signature][hline]PASCAL ERA QUA
Sosyal ağlarda paylaş

Bizi düşünmeyin valla Çaykur Rize var haftaya geçeriz.[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
hastayim
bende seviyorum
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

Gençler ve Bjk ligin en iyi iki takımı ha?
LoLsünüz valla :)
Gençler ligde bişi yapamadı ligde deme bari.
Bjk ise ligin ikinci yarısında 17 puan kaybeden bir takım nasıl en iyi?[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
hastayim
bende seviyorum
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

said:
-MrBomb-, 04 Nisan 2004 23:36 tarihinde demiş ki:
maçın 1-1 bitmesindense beşiktaşın bizi yenmesi daha ii oldu. en azından zirwe yarışından kopmadı. beşiktaşı desteklioruz çünkü fenerin 3. yıldızı almasını istemioruz. inşallah beşiktaş yoluna böle dewam eder

işte bilinçli taraftar budur' Kutluyorum Mr. Bomb Seninle aynı forumda yazmak benim için bir şeref ...[signature][hline]PASCAL ERA QUA
Sosyal ağlarda paylaş

Yani siz bu kriterlere göre İYİ takımsınız?
senin kriterlerine göre anca...[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
hastayim
bende seviyorum
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

bu maçı gödükten sonra şampiyonluktan umudu kestim 2. liği kurtaralım bari diyorum.
Maç artık geçti. Ali aydın maçı katletti. Bjk nin kaleyi bulan iki şutu var onlarda gol olmuş :) (ali aydın saolsun)
Haftataya gençler maça asılırsa bjk maçı alamaz. Ama pek asılacakalrını zannetmiyorum. Ligi boşvermiş gençlerbirliği. Fener ise rize de puan kaybedebilir. (bütün karedeniz takımları trabzona çalışıyor hatırlatırım) trabzon ise bursayı rahat yener.
Bu futbolla bjk inönüde feneri,yenebilmesi için fenerin daha önce 3 puan kaybetmesi lazım. Bana şöle gözüküyor ki hakemler fenere de bir çelme takabilir bjk maçından önce böylece lige heycan katılır ve bjk-fener maçı final havası alır. Arkada trabzonda beraberlik bekler.
Ama fener o maça kadar puan kaybetmezse bjk bu futbolla fenerle berabere bile kalamaz. (tabi sakatlıklar veya kart cezaları gibi durumları düşünmüyoz)
Bjk için ultra iyimser lig sonucu şampiyon oluruz...
iyimser sonuç 2. olup şampiyonlar ligine gideriz.
kötümser sonuç trabzonunda arkasına düşüp maymun oluruz.

Fener için iyimser sonuç şampiyon olurlar.
kötümser sonuç 2. olurlar
ultra kötümser sonuç 3. olurlar...

Trabzon için ultra iyimser sonuç şampiyon olurlar.
iyimser sonuç 2. olurlar.
kötümser sonuç 3. olurlar.

Şu ihtimallere göre fener şampiyonluğa çok yakın. Tamam önünde denizli ve bjk maçları var ama geçen sene de bjk sezon sonunda bütün zor maçları almıştı. Fener burdan bırakmaz şampiyonluğu. Bjk ise bu oyunla giderse 2. liği ne yazıkki ts ye kaptıracak gibi gözüküyor. ama yukarda belirttiğim olasılıklar gerçekleşirse bir şeyler olabilir.
Trabzon böyle giderse bjk yi geçecek ama geçen sene de gençler böyleydi 3. oldu. Ts sezon başında beli kaçırdığı puanlara ve fb ye iki defa yenildiğine yansın...[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jaan, 04 Nisan 2004 23:46 tarihinde demiş ki:
.
Bu futbolla bjk inönüde feneri,yenebilmesi için fenerin daha önce 3 puan kaybetmesi lazım. Bana şöle gözüküyor ki hakemler fenere de bir çelme takabilir bjk maçından önce böylece lige heycan katılır ve bjk-fener maçı final havası alır. Arkada trabzonda beraberlik bekler.

Canımcım Hakemler sadece beşiktaşa çelme takar lütfen karıştırmayalım...[signature][hline]PASCAL ERA QUA
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pascal, 04 Nisan 2004 23:50 tarihinde demiş ki:

Canımcım Hakemler sadece beşiktaşa çelme takar lütfen karıştırmayalım...

bunada celme diosan yaniii, gözümde ifb li kadar degerin kalmaz.. neyse simdi hödönün biri cikar laf eder gereksiz tartisma cikartmasin o hödö... ama kabul edin hakkinizla aldiginiz bir galibiyet degildi...Q
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan iki top oynadınız hemen kral oldunuz geçen sene neredeydiniz takımı yerden yere vuruyodunuz takımdaki topçuların ne anasını bıraktınız ne bacısını aziz yıldırıma etmediğiniz laf kalmadı şimdi noldu işler iyiye gitti şampiyon fener kral aziz yıldırım helal olsun topçular oldu dimi fb taraftarı kdr vefasız taraftar yoktur.maça gelince ahmet hassanınki harbi dandik bi penaltıydı gsnin golü bariz ofsayt bjknin ikinci penaltı bariz yasin biraz orda uçtu o yüzden abartı geldi size ayrıca verilmeyen 2 kırmızı kart var daha ne olsun bu maça kadar ne hakem hataları çektik kaç tane penaltı verilmedi şimdi tırışkadan bi penaltı golu attık hemen ooo şahibe vay bee bu kadar basit dimi herşey.. size gelince eyvallah bize gelince taş üstünde taş bırakmayın büyük fenerbahçe taraftarı sonuçta parada var kutsal ittifakta... bırakın beyler bu ayakları...
şerefli ikinciliğimiz hayırlı olsun...[b] bu sözü bilenler bilir NOKTA![signature][hline][b]In Flames We Trust
Sosyal ağlarda paylaş

Oha ki ne oha. Fenerbahçe'nin ligde son maçında bile stadı dolduran kimin taraftarı?[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
hastayim
bende seviyorum
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

fizban:benim gözlerim yeterince görüyor merak etme ama sizin gibi görmek istediklerimi görmüyorum at gözlüğü meselesi
holy:stadı doldurmadan bahsetmedim yazımı iyi oku
geçen seneki davranışınızla bu seneki davranışların uzaktan yakından alakası yok tükürdüğünüzü yalıyorsunuz...[signature][hline]In Flames We Trust
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...