Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Istanbul için airsoft silah

Chemical

Öne çıkan mesajlar

www.havalisilah.com olarak Airsoft getirecez.
Her hangi bir model olarabilir, hong kongdan bulunabilen markaların olması daha uygun olur.
Classic Army olabilir, Tokyo Marui olabilir.
Her hangi bir model. Silahları ithal edicek birilerini bulduk.
Ben airsoft istiyorum, şu şu model olsun, şu marka olsun diyen varsa özel mesaj atsın. Diğer siparişler ile beraber getirecez.
1-2 hafta içerisinde gelir.
Poligondan ödemeyi yapar alırsınız.
Ön ödeme olur mu bilmiyorum, kapora alabiliriz, ödeme yapmak için pazartekkedeki poligona gelirseniz iyi olur, hem karşılıklı görüşmüş oluruz.
Gatling gun, ağır makinalı falan olmasa daha iyi olur çok yer tutuyor onlar. Ama illaki gatling istiyorum neyse veririm derseniz peki eheh.

Fiyatlar konusunda, japonya satış fiyatları civarlarında olacağını tahmin ediyoruz, kargo toplu sipariş olduğu için çok tutmayacak.
Gümrük sorunu yok, onları biz halledicez.
Her hangi bir sorun olursa poligon garanti veriyor, poligondan airsoft almış olacaksınız.

Özel mesaj olarak ya da bu topice "ben bu markadan bu modeli istiyorum" şeklinde mesaj atın, MSN adresinizi verin, konuşuruz, fiyat konusunda her şey dahil kaç dolara gelicek size söylerim, onaylarsanız siparişi veririz.
Sosyal ağlarda paylaş

Poligonun sitesinde sattığımız silahlar bulunmuyor.
Ama bunlardan getirtebiliriz.
Tokyo Marui
Classic Army

İlk linkteki fiyatlar hong kong doları, sitenin fiyatları iyidir.
İkinci linkteki fiyatlar biraz daha yüksek olabilir.

Kesin fiyatları adamlar "bu tüfeği bu kadara bulduk bu kadar da kargo alırız" dedikten sonra söylicem, onaylarsanız getirin dicem.

Markalara göre Airsoft silahları

Buradan bakıp diğer markalardan Airsoft Aegleri görebilirsiniz, da benim favorim tabiki Tokyo Marui, Japanese engineering in da house.
Sosyal ağlarda paylaş

Tabanca da gelebilir tabiki.

Markalara göre tabancalar

Marushin tabancalar iyidir diye biliyorum.
http://www.uncompany.com/pageproduct.asp?subcatid=18http://www.uncompany.com/pageproduct.asp?subcatid=18

Bunlar da tokyo marui tabancalar.

HFC markası da iyidir diye duydum.

Tabanca alırken elektrikli almayın. Gazlı alın. Mümkünse GREEN GAS kullanan modeller alın, baya sağlam oluyorlar, blowbackli (atış yaptıkca silahın kurma kolu geriye tepiyor gerçeğinde olduğu gibi, çok tatlı oluyor) alırsanız şahane.
Sosyal ağlarda paylaş

Airsoftlar 6mm plastik mermi atıyorlar, süratleri ortalama 350 FPS oluyor, paintball silahlarından çok daha süratliler.
Paintball gibi maçları organizasyonları yapılıyor.

FAMAS güzel tüfek, fakat gearbox version 1 kullanıyor, yani upgrade ve modifikasyon yapması son derece zor, FAMAS tokyo maruinin çıkardığı ilk AEG tüfektir.

P90 ise yakın bir tarihte çıktı ve version 6 gearbox kullanıyor, çoğu yedek parçası upgradesi piyasada bulunabiliyor, orijinal yedek parçasını bulmada sorun yok, upgrade parçaları da bulunuyor.
Alacaksan P90 al.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de simdi bu topic'den sonra biraz arastırdım airsoft'u (arastırdım dedigimde wiki yani =)...), bayagı guzel bir sisteme benziyor, yalnız turkiye'de var mı bu olay... daha dogrusu soyle diyim, herkes ekipman'ını kendi saglıyor sanırım (clothing, accessories falan da var sanırım), o zaman kafanıza gore bi orman bulup oynuyor musunuz ?

bir de yeni baslayanlar icin soyle bayagı ogrenebilecegimiz bir site var mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim forumları takip edebilirsin. Orada soru sorabilirsin.
Wikipediadan biraz okuyabilirsin.
Organizasyon olarak bir arazi ayarlayıp, güvenlik ekipmanları gibi şeylerin ithalatını yapıp satışını sağlamaya başlıyacağız.
Zaten poligon var, airsoft satışına da hafiften başlıyacağız bütçe arttıkca iş de büyür.
Arazi bildiğim kadarıyla bir yer bulundu.
Arkadaşın bir kaç işi iyi giderse, de_dust2 yapabiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Paintball turnuvaları gibi organizasyonlar olsa kesinlikle bir m4a1 almak isterdim. Nette zamanında yapdığım bir araştırma sonucunda m60 ın bile airsoft versiyonunun olduğunu görmüşdüm, hatta 40mm bombatar bile vardı, gattling gun bile yapılmış.

Benim aklımda aslında daha değişik bir senarya vardı zamanında (elektrik-elektronikçiler anlar) bilenler bilir quazar mı neydi adlı bir oyun vardı ülkemizde bir kapalı eğlence merkezinde, kısaca elinizde silahlar var bir şekilde birini vurunca silahdan çıkan lazer rakibin vurulduğunu bildiriyor ve hileyi önlemek içinde rakibin silahını kullanılmaz hale getiriyordu.

Bu sistem bu silahlara aktarılsa ve gerçekcilik içinde ses çıakaran kuru sıkı misali mermiler kullanılsa daha gerçkeçi ve eğlenceli olur.
Sosyal ağlarda paylaş

ona laser tagging deniliyor, çok keyifsiz oluyor uçuşan mermiler olmadığı için, dediğin kurusıkı sistemine de M.I.L.E.S. deniyor, tüfek kuru sıkı attıkca titreşimle infrared laser gönderiyor, silahlarla benzer menzillerde çalıştığı için türk ordusu kullanıyor mesela.
Airsoft hit dedection sistemi var titreşimle çalışan yelek gibi bir şey, onlardan getirtmeyi düşünebiliriz de_dust2 maçı yapacaksak
Sosyal ağlarda paylaş

Chemical said:
ona laser tagging deniliyor, çok keyifsiz oluyor uçuşan mermiler olmadığı için, dediğin kurusıkı sistemine de M.I.L.E.S. deniyor, tüfek kuru sıkı attıkca titreşimle infrared laser gönderiyor, silahlarla benzer menzillerde çalıştığı için türk ordusu kullanıyor mesela.
Airsoft hit dedection sistemi var titreşimle çalışan yelek gibi bir şey, onlardan getirtmeyi düşünebiliriz de_dust2 maçı yapacaksak

Nasıl şimdi de_dust2 haritasını bire bire inşa mı ettiniz :), anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Chemical said:
De_dust2 haritasının inşaasını yapacağız da ona daha var.

Böyle bir profesyonellik ile hareket edersiniz bravo derim gerçekden. Anladığım kadarıyla profesyonel olarak da bu işlerle ilgileniyorsunuz, böyle bir tesis diyeyim artık çok karlı olabilir gerçekden.
Sosyal ağlarda paylaş

de_dust2 hakkaten güzel olur ama ben diyorum battlefield 2 tadında bir şeyler olsun, capture pointler, respawn ve araçlar olsun, ama counter strike tadında bir şey yaparsak, çok daha dikkat çeker malum cs yi bilmiyen yok.
De_dust2 inşa etmek o kadar zor değil, türkiyede airsoftun tutması için bu tarz çok dikkat çekicek bir şey olması lazım, yoksa ormandan arazi kiralar kendi aramızda da oynarız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...