Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Özellikle Okuyunuz

Defensive

Öne çıkan mesajlar

Geçmişte gold satın alan bizim arkadaş bir şey anlatmıştı, komik olması bakımından burada anlatayım,

Mozilla ile meşhur IGE nin sitesine giriyor, gold unu sipariş edip beklemeye başlıyor, ancak işlem gerçekleşmiyor ve şöyle bir mail alıyor:

"Security settings of your browser triggered our blabla, try again with lower security settings"

Metin tam böyle değil ama, buna benzer bir şeyler. Artık ne yüklemeye çalıştılar arkadaşın bilgisayarına da başaramayınca hayal kırıklığına uğrayıp böyle bir şey yazdılar, bunun yorumunu Türk Gençliğine bırakıyorum. Ehehe.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben 1 kere gold aldım yabancı siteden ve tövbe ettim.

Adamlar 1 hafta boyunca 7-8 kere telefon edip, "yok sitenin şurasına girin form doldurun, yok kaydınızda eksik var bir daha girin, yok sağdaki resme tıklayın gelen sayfadan bilmeneyi doldurun, yok soldaki linte eğitim bölümümüz var onu seyredin formu doldurun" diye kastılarda kastılar, hepsini yaptım firefox sürekli farklı farklı alakasız sitelerin çerez yerleştirmek istediğini söyleyip durdu, noscriptin sayfanın %90nı engellediği sayfalara girmek zorunda kaldım falan fişman. 1 hafta sonra pes ettiler verdiler paramı :D.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...