Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En iyi torrent tracker

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Disappear said:
kirmizi genelde unconnectable demek oluyo cogu clientta. bi kac sebebi olabiliyo. tracker down olabilir. tracker senin passkeyini kabul etmiyo olabilir, logout/login olup tekrar torrenti indirip dene. bazende bilgisayarindaki guvenlik onlemlerinden dolayi hic baglanamiyosun.
edit: ha tracker baglanmana izin vermiyoda olabilir

bir cok torrent denedim hiç birini cekmedi login logout'ta birşeye yaramadi. Yaklaşık 1 sene önce üye oldum bi bakıyim dedim duruyosa üyeliğim deniyim tekrar ama olmadı. Baska private'lardan catır catır cekebiliyorum ama yok bundan olmuyor en çok ihticayım olanda bu aslında

:..(

Sosyal ağlarda paylaş

masticore user infonun oldugu sayfada baksana, trackerdan trackera status durumu oluyo en geneli user ve power user ama onun assasi olabiliyo. mesela black cats de kitty litter olabiliyosun hit and run (ration ne olursa olsun download edip seedlememek) yaparsan, buda yeni torrent cekmeni engelliyo anca eski torrentlerini cekip leech etmen gerekiyo. ayni seyi baska trackerlarda yapiyo, bazialrinda status olarak limited yaziyo. eger oyle biseyse baska sitelerden cektigin torrentlerini seedlemeyi dene. oda olmazsa o siteden zamaninda varsa cektigin torrentleri seedle. hic biri olmazsa clientina bak kirmizi olan torrentte status durumunda yazar genelde niye baglanamadigin. tracker not responding, tracker rejected falan diye. son olarak bazen bazi siteler power user olmayan uyeleri yeni dosyalari cekmeden once bekletiyolar 24-48~ saat civari o da olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

disappear bende baktımda kırmızı olan torrentlerde DHT , Eş değişimi , Yerel Eş bulma da izin verilmedi yazıyor.

ve şöyle bişey var. User info bölümünde statusum TV user olarak gözüküyor.
Downloaddan sonra seed etmem gerektiğine dair bi uyarı gelmiş. Yalnız bu account yeni 5günlük.
Önce ki account ise ratio yüzünden blocke olmuştu. Sanırım seed etmemiz gerek.Ama nasıl edicez. Ben bütün indridiğim torrentleri sildim. dvd ye çektim.
Sosyal ağlarda paylaş

hash bildigim kadariyla o torrent dosyasinin id si gibi bisi. benim yukarda bahsettigimden bahsediyosan o pass, indirilen torrenti indiren userla bagdastiriyo. hash te sorun yapiyosa torrent/tracker sorunlu oluyo cogu zaman cunku hash yanlis bilmiyosam yukarda belirttigim gibi tamamiyle torrentle alakali. bazen gecici oluyo bu hatalar bi zaman sonra kendi kendine duzeliyo trackerla alakali olabildigi icin.
Sosyal ağlarda paylaş

diger ikisini anlamadimda, dht icin diyebilecegim eger indirmeye calistigin yer private trackersa, clientinin ozelliklerinden DHT ozelligini kapat. dht yanlis hatirlamiyosam bir kac trackerdan birden cekmek icinmi neydi, ya da tam tersi trackersiz. hatirlayamiyorum ama private trackersa kapat dht ozelligini clientindan.
hash icin soylediklerim zaten o yonde trackerdan sorun olabilir diyecektim ama sen once bi dedigimi dene private tracker galiba bahsettigin yer.
Sosyal ağlarda paylaş

DHT yi kapattım birşey farketmedi.Trackerla ilgili bi problem değil sanırım.Çünkü utorrent(1.8) açtığım gibi torrent kırmızı gözüküyor. Daha önce hiç böyle bir sorun yaşamıyordum.
Ta ki tvtorrents.ro dan ikinci üyeliği alana kadar. İkinci üyelikle ne indirdiysem olmadı. Torrent eski sürümdü güncelledim yine olmadı araştırdım hash hatasını. Aynı ip den farklı accountlar ile girince veriyor falan diye okudum bi kaç yerde.
Sosyal ağlarda paylaş

münazara said:
DHT yi kapattım birşey farketmedi.Trackerla ilgili bi problem değil sanırım.Çünkü utorrent(1.8) açtığım gibi torrent kırmızı gözüküyor. Daha önce hiç böyle bir sorun yaşamıyordum.
Ta ki tvtorrents.ro dan ikinci üyeliği alana kadar. İkinci üyelikle ne indirdiysem olmadı. Torrent eski sürümdü güncelledim yine olmadı araştırdım hash hatasını. Aynı ip den farklı accountlar ile girince veriyor falan diye okudum bi kaç yerde.

nod32 kullanıyosan imondan utorrenti güvenilir program listesine alman gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Bu gün torrentleech'in 7 GB upload sınırını 1.45 ratio ile geçtim. Artık rahatım, yeni çıkan dosyaları çekerek ratio çok rahat tutulabiliyor.

Anime ile yaptım bu işi, arşivde olan animelerin torrentlerini buldum. Seedlemeye başladım.

Davetiye istemeyin ama yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...