Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yazmayın.

thelegbra

Öne çıkan mesajlar

travesti oldugum gunleri ozledim yemin ediyorum.

3 gundur senin yuzunden ortalik şeysi oldum legbra.
dory ot dory bok diye konu aciyosun sonra bu hale geliyo işler, millet bana savas boyalarini sürüp mesajlar atiyo.

neyse, kismetlerimiz kapandi ben tercihimi hatunlardan yana kullaniyorum. son yedigim kaziktan sonra erkek merkek istemiyorum topunuza kafam :) ehua.
simdi birileri gelip buna da laf edicek, etmesin. derdim buyuk, ugrasmayin dalga gecmeyin benimle. ciddiyim.

pm'e gelelim, "kismet degilmis."

olaylari bu boyuta getirip beni rezil ettigi icin legişe tesekkurler, kredi kartinin butun limitleri bu aksam dolcak bilgin olsun, ne bulursam alicam.

neyse, cidden erkeklerle ilgilenmiyorum artik, paticik bana kari bul allahsiz!
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse her ne kadar işlerin buraya gelmesini istemezdim ama bazı arkadaşlar çekememezlikten dolayı getirdi.

3-5 gün sonra bunlar hep önüme sunulucak yada herhangi bi şeyde ilk olarak hedef gösteriliceğimi bildiğim için.Şu an itibariyle son postumu atmış bulunuyorum.

Hadi kalın sağlıcakla.
Sosyal ağlarda paylaş

0ne arkadasim,
yaptigin sey komik, 2 gundur attigin mesajlari falan gectim de, tavrin cok komik. hani ben kismet degilmis de bundan sonra patinin guzide hatuslarina yoneliceksen "ben sana sans veriyorum, istersen" gibi hoduk bir tavirla yaklasma, daha nazik ol. en azindan adam gibi cevap alirsin.
son pminden sonra artik gülme krizine girdim, saol omrum uzadi.

ha bi de davranmak nedir ya asgdfgdhgashg

once davranan alir

sandalye kapmaca mi oynuyosunuz :D

Ncden tutorial istiyorum ben, cidden dalga degil.
kendisi forumda gorup begendigi birine nasil yaklasilmasi gerektigi konusunda basarili.
hazirlasin, sizler de faydalanin
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:
Akhlaur said:
One mesajını anlamakta güçlük çektim çekiyorum.Utanan kişileri mi karıştırdın acaba.Yada mesajı sen mi attın belki?

Mesajı ben attım da utanma konusunda bi sıkıntım yok.Normal şeyler,bir erkek güzel bi kız gördümü gider konuşur.Belki yüzyüze olmadı ama bi şekilde denedim.Sapıklar gibi peşinde gezicek de değilim.Kısmet değilse de değildir.

this message is approved by aquila (tu)

devam et kardesim, destekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:
Neyse her ne kadar işlerin buraya gelmesini istemezdim ama bazı arkadaşlar çekememezlikten dolayı getirdi.

3-5 gün sonra bunlar hep önüme sunulucak yada herhangi bi şeyde ilk olarak hedef gösteriliceğimi bildiğim için.Şu an itibariyle son postumu atmış bulunuyorum.

Hadi kalın sağlıcakla.

Edit:cons 300. sayfaya kadar göz atıp fotolarımı silermisin.Çünkü her olayda uplıyıcaklar.
Sosyal ağlarda paylaş

oper said:
di said:
hazir muhabbeti geciyorken sorayim, bu tavuk olayi ne ? bilmiyorum ben. karikatur falan mi ?

hem de umut sarıkayanın karikatürü :D

konuyla ilgili olarak :

kakara kikiri yapacam diye işin cılkını çıkarıyor herkes.

bana link ? hic linkim olmadi benim =( ///_-))

ya bi de az refresh edin be. acilmiyor sayfalar.
Sosyal ağlarda paylaş

Masteis said:

:D

Ne? Artık kızlar mı yazıyor? Nc tutorial mı açıyor?

Şaka bi yana cidden çok komik durumlara düşenler oluyor. Birisine yazıcam diye rezil olmayın pls.
Maden konu açıldı içimde kalmasın, en başından beri legbraya talibim. Willowda başladı herşey

HAYIR TALİP BENİM!
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:
0ne said:

Hadi kalın sağlıcakla.

Edit:cons 300. sayfaya kadar göz atıp fotolarımı silermisin.Çünkü her olayda uplıyıcaklar.

Cons bir uğraşmaz bir uğraşmaz ki bence.Ben cons olsam uğraşmazdım.
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

ahahahaha
ahahaha
ben bunu gormemistim
asfd
0ne, legbrayla ben 4 yil ciktim adam artik tercihlerini kizlardan yana kullanmiyor. bence cekememezlik degil, seni kurtarmaya calisiyor.

ekz askim legbra;
birak bu cekemezlikleri.
ben berki seviyorum.
inaniyorum ki mutlu olcaz cekil yolumuzdan gayri.
ben sordum ozgur olmasa arada, benimdin dedi.
ltfn =(

asfd
ulan cirkef legbra, bak kismetlerin de var
NE ISTIYOSUN DAHA BENDEN
boyle devam edersen ikimiz de evde kalicaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...