Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yazmayın.

thelegbra

Öne çıkan mesajlar

işte gerçek tepki budur abi! topağı açan arkadaşı tebrik ediyorum. bakın samimi olacam. kaynak söylemeyeyim, geçenlerde bi patinin bi resmini gördüm. ben direkt o anda bi şekilde iletişim içinde olduğum başka bir patiye, "OHAAAAAAAA ABİ HATUN MÜKEMMELMİŞ OHARAHARAHA!" dedim, çünkü hakikaten çok güzeldi. yani şimdi garbıçta da görüyorum, ama nedir ki? yavşasam, o beni maymun etse iyi mi olur? sadece internet ortamında gördüğüm için, kendimi sakinleştirdim ve o pati arkadaşıma dedim ki, "tanrı onu kutsasın ve sahibine bağışlasın"
Sosyal ağlarda paylaş

Eternalus said:
işte gerçek tepki budur abi! topağı açan arkadaşı tebrik ediyorum. bakın samimi olacam. kaynak söylemeyeyim, geçenlerde bi patinin bi resmini gördüm. ben direkt o anda bi şekilde iletişim içinde olduğum başka bir patiye, "OHAAAAAAAA ABİ HATUN MÜKEMMELMİŞ OHARAHARAHA!" dedim, çünkü hakikaten çok güzeldi. yani şimdi garbıçta da görüyorum, ama nedir ki? yavşasam, o beni maymun etse iyi mi olur? sadece internet ortamında gördüğüm için, kendimi sakinleştirdim ve o pati arkadaşıma dedim ki, "tanrı onu kutsasın ve sahibine bağışlasın"

<3
Sosyal ağlarda paylaş

ZaCk said:
bi insan kendi ağzıyla benle dalga geçin derse dalga geçen çıkar heralde :) nese madem sen yeter diosun dağılalım (daılın)

ya nerde yapmisim ben onu?
iki rekat ayar vericem diye olur olmadik seyler yazmayin.
meme polemigine dondurmeyin su isi.

forumda 3-5 kisi disinda samimi oldugum kimse yok, o kisiler disinda da mesajlarin boku cikmissa da benim sucum ne?

ben kendimle dalga gecilmesini mi istiyorum yoksa siz sadece nickime mi saldiriyosunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

dory ben sana demedim ki :? tanımam etmem . ha ayrıca yapmayın maymun oluyosunuz ne demek ya adam maymun olsun işte size ne zararı var. internetten sarkıntılık nedir bi anlasam napıyo mesela bi anlatın bana msn den rahatsız etse engellersin gerçek hayat gibi deil ki.sokağa çıkıp kafama taş atmayın diye bağısam mutlaka biri atar
Sosyal ağlarda paylaş

@ thelegbra

Erkeklerin sana yaklaşmalarını niçin istemiyorsun acaba? Psikolojik (ya da cinsel) bir rahatsızlığın olabilir mi? Çünkü hepimizin bildiği gibi kadın-erkek yakınlaşması son derece doğal bir olgudur. Bir psikoloğa başvurabilirsin bence,hiç çekinme, her ne kadar bizim insanımızın psikolog fobisi olsa da yanlış birşey değil psikoloğa gitmek.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...