Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yaw bir şey soram kim nerde kasiyor be parayı ?

Quo-Vadis

Öne çıkan mesajlar

yaw kim nerde kasiyor bu parayı yaw , iflahım kesildi bir short spear alacam diye kasmaktan , spearı bırakın ben dwarfen mace yı biile alamadım daha , oda ayrı mesele ya , millet elinde 160 k lık silahlarla geziyor nasıl oluyor ne gidiyor , bu para kasmanın püf noktası nedir yaw , duyduğuma göre DE swamplarında bir olaylar varmış ama ne ?
hadi para kasmanın yolunu soyleyene bende dungeonda ölmeme bugunu soylerim. Söz.:)[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Utinam tam facile vera invenire possem quam falsa convincere.-Keşke neyin doğru olduğunu da , yanlışı farkettiğim kadar kolay bulabilsem.
Sosyal ağlarda paylaş

bug falan bılmemde
dryadların orda camp kur ustunden 100-120a dusuyo expde 450-500 verıyo overhite baglı olarak yanı paso spawn oluyolar hele bıde healer arkadasın varsa cok ıyı para yaparsın ben daha 1.5 gun oldu baslayalı 60k anca yaptım ama cok fazla oynamadıgım icin
ha o swamp buguda yanlıs bılmıyosam yaratıklar stuck oluyo sana attack veremıyo sende ındırıyosun dmg almadan o galiba
dun zaten npc server paso resetlendi heralde onla alakalı AI ayarı cektıler

[Bu mesaj -Ari- tarafından 31 Mart 2004 22:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kolay mobdan seri kesiceksin hele fightersan çok kolay üzerine 3-5 healinp potion al saatlerce durmadan kesebilirsin[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

valla benim daha level 14 üm 75 k yaptım bile .
elf mage im 2 quest yaptım biri bone shield biride dryad mıdır nedir onun questini. bi staf aldım bide shield işte toplam 30 k ya sattım ikisini de . ki şu an 70 k nakit var bide setler falan aldım toplam 100k ı bulmuştur herhalde . size bi tavsiyem eğer mage takılıyorsanız bence sete yatırım yapın hem mana yönünden hemde mage silahları adam gibi damage vermiyoo . zaten level 14 olduktan sonra artık adam gibi exp alabilmek için en az bi level 17-19 arası yaratık kesmek zorundasınız onlar da koydumu en az bi 100 damage veriyorlar onun için daima uzaktan takılmak zorundasınız . bide şu spider quetsini bol bol yapın ki full heal potion alın yanınıza kaçarken deli gibi lasım oluyoo ve 300 hp den fazla veriyoo[signature][hline]an AmokRunNner
Sosyal ağlarda paylaş

15. lvl 190k yapmıştım. Büyücüler daha hızlı para kazanıyor sanırım fighterken açtık açç .. sonra tabi open betaya geçiş ve hepsi wipe ..

özel olarak kasmadım ama ruindeki lemnuntlar ile iskeletler çok düşürüyordu hatırladığım kadarıyla .. bi de grup olayına gir 5-6 kişiyle durmadan para geliyo ...

[Bu mesaj odchu tarafından 02 Nisan 2004 18:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

heheh buarada bence party bulup bol bol dungeon takılın
2-3 fighter 2 tane de mage en iisi . para exp bölünüyoo diyeceksiniz ama seri takıldığınız için bunun pek bi önemi kalmıyor ben elven forest te 1 saatte 13- den 14 atladım % 89 exp aldım ve 8 kişiydik en az da bi 5 k vermiştir .[signature][hline]an AmokRunNner
Sosyal ağlarda paylaş

aynı ekran şart değil benim bildiğim kadarıyla.. aynı ortam olması lazım mesela ikiniz de ruinde, ruinin güney yakasında olmanız lazım .. ayrı odalarda olabilirsiniz mesela ..

[Bu mesaj odchu tarafından 02 Nisan 2004 19:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

onun belirli bi mesafesi var ama tam bilmiyorum bende
mesela ben bikere ölmüştüm 5 kişi party deydik
bana sadece çok uzakta olduğum için para geliyordu ama belli bi mesafeye gelince herhande bu bi 10 ekranlık bişiidir ozaman bölünüyor hepsi[signature][hline]an AmokRunNner
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada bide özellikli yaratık keresseniz mesela chief yada sup leader gibi içinde silah yada silah malzemesi çıkması çok daha olası
mesela ben de board blade çıkmıştı ve daha sonra da board sw çıktı bi tane şok olmuştum .
yaratıkların levelleri artıkça bu şansınız da artıkyoo ve daha ii silahların da çıkabilmesi şansı var . adamın birin e bi bowun ana malzemesi çıkmıştı adam 1.5 milyonluk bow yaptı kendisine[signature][hline]an AmokRunNner
Sosyal ağlarda paylaş

Ya max level kaç burda ben aradım bulamadım bu bilgiyi.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

valla benim kosnutugum asmish zirhli insanlar bu zirhlari clanlari vasitasyila aliklarini soluolar grup halinde (5-6) kisi avlaniolarmisha damlar butun bir gun
dolasiyiisla delie para oluo tabi gittiklari yaratiklar lvl20+ haliyle deli para dusuo tabi iyi bi takimla ilerleseniz super paralar aparsiniz
ben girdigimden(beta acildigindan beri) beri de civarindayim
shu ana kadar hmm 130k filan anca..[signature][hline]

Captain of the Minmatar Battleship Anubis
Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

Sosyal ağlarda paylaş

ehahah yaw ben para yapma yolunu buldum zaten , ama dwarf olmanız lazım , yaratıklardan cıkarıyorum varnish le iron ore yi ,steel recipe var ,oh bas dur steeli , 75 adena lık iron ore Steel olunca 1k oluyor işim bu şimdilik az kaldı alacam short spearı valla. işin iyi tarafı recipe de kaybolmiyor :)
topla cantana bol bol malzemeyi tıka dur recipe ye , peeh zengin oldum zengin , serveri satın alacam yakında bekleyin.[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Utinam tam facile vera invenire possem quam falsa convincere.-Keşke neyin doğru olduğunu da , yanlışı farkettiğim kadar kolay bulabilsem.
Sosyal ağlarda paylaş

bak bende onu dusunuodum hatta bizim klandaki bi iki arkadasa soluodum malzemeleri satni keserim die
drowun yanina bide cuce builder acarsam iyi olur
kose olmak lazim[signature][hline]

Captain of the Minmatar Battleship Anubis
Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...