Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eastern kingdoms için patika haritası

aritra

Öne çıkan mesajlar

levelın düşükse 2-3 bölgeden fazlasını gezemessin. Levelını yükseltmek için kasarken zaten tüm o haritaları ezbere öğenirsin. En azından level 30 olup bineğini alarak çok daha hızlı ve çok daha fazla yer gezebilirsin.

Tabi en güzeli level 70 olduktan sonra gezmek, girmediğin delik bırakmamak hem çok daha kolay hemde çok daha hızlı.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
levelın düşükse 2-3 bölgeden fazlasını gezemessin. Levelını yükseltmek için kasarken zaten tüm o haritaları ezbere öğenirsin. En azından level 30 olup bineğini alarak çok daha hızlı ve çok daha fazla yer gezebilirsin.

Tabi en güzeli level 70 olduktan sonra gezmek, girmediğin delik bırakmamak hem çok daha kolay hemde çok daha hızlı.

lvl 40
Sosyal ağlarda paylaş

http://forum.paticik.com/search.php?43,search=,author=janis,page=1,match_type=ALL,match_dates=0,match_forum=43,match_threads=,sphinx_match_fields=BOTH,sphinx_match_threads=0
http://forum.paticik.com/search.php?43,search=,author=Pirvan,page=1,match_type=ALL,match_dates=0,match_forum=43,match_threads=,sphinx_match_fields=BOTH,sphinx_match_threads=0
http://forum.paticik.com/search.php?43,search=,author=thelegbra,page=1,match_type=ALL,match_dates=0,match_forum=43,match_threads=,sphinx_match_fields=BOTH,sphinx_match_threads=0
Alla alla bugünlerde bir grup benim peşimde galiba, son 3 aydır , son 5 aydır, son 2 yıldır WoW bölümüne mesaj atmamış ne kadar adam varsa , bunca zaman sonra attıkları postların hepsi ya bana yada başkasına ayar verme postları.

Kardeşim bu güne kadar nerdeyseniz oraya geri gidin biz iyiyiz böyle sizsiz.

Hayır adamlar WoW falanda oynamıyor ha, son gelişmelerden falan bihaberler, öyle maksat ayar vermek.
Sosyal ağlarda paylaş

freemoon sorun şurdan kaynaklanabilir. az şey bildiğin konularda bile çok şey biliyormuş rp si yapıyorsun veya çok şey bildiğini zannediyorsun.. e haliyle de saçmalıyorsun bu çok fazla yerde oldu. kendi fikirlerini en doğrusu diye kabul ediyorsun, bu da çok fazla yanılmana neden oluyor.. doğru olanı kabul etmemek için ısrarla haksız şeyi savunmaya devam edip, başka şeyler de ortaya atıyorsun.
paticikte ilk günlerinden beri bulunuyorum çok az adama neyse ya saçmalarsa saçmalasın diyemeyip böyle tartışmalara girdim. biri mayhem kendisinin silinen başlığını bilenler bilir biri de sensin.. örnekle anlatayım da bir meyvenin kenarına ketçap bulaşsa sen yine de onu yiyebilirsin o kısmını silip, ama bir çorbadaki sinek gibi geliyor senin iddialı yazıların, müdahale etmek zorunda kalıyorum..
şimdiye kadar saçmaladıklarına örnek olarak bu frost fire tartışmaları bir de şu hunter legendary bow konusu.. üstte bahsettiğim her şeyi her iki konuda da yaptığın için benim de sana müdahale etmem ( ayar vermem) normal.
uzun lafın kısası kimsenin peşine düştüğü falan yok, çok fazla insanın sana ayar vermesi senin interpol tarafından ayar verilecek listesinde olduğunu değil, ayar verilmeyi hak edicek kadar insanlara saçma gelen şeyler söylediğindendir.
ha şu level 30 mount olayında sen haklısın tabi. senin de haklı olduğun konular oluyor belki haksız olduğun konulardan daha fazla oluyor ama haksız oldun mu çekilmiyorsun.. valla yapıcı bir şekilde yazmaya çalıştım kusura bakma kırarsam.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla saçmaladığımı düşünmene yapabileceğim bişey yok. Ama %100 doğru olduğunu sandığınız hep beraber "evet böyle dimi , evet evet böyle" diyeceğiniz bir konuda, karşınızda karşıt fikir görünce hemen parlayan ve karşınızda ki kişinin yazdıklarını okumamaya başlayan kişilerin varlığı sebebi ile, ben bazen yazı stilimi ve söylemlerimi sertleştiriyorum.

Bu çok sık olmuyor, ama bazı konularda herkezin sizle aynı fikirde olmak zorunda hissetmenizden kaynaklanıyor bu konular. Mesela şu an geldiğim guildde (ki adamlar ben geldiğimde zaten BT-Hijalda ilerlemişlerdi baya) ilk geldiğimde de benzer tartışmalar oldu ve ne hikmetse; Şu an guilddeki eskinin en sağlam dps yapan magelerinin yarısı frosta döndü, aynı dps devam ediyorlar. İnanmanız için illa görmeniz mi gerekiyor? "Niye frost dps fire karşıısnda ezilmez, ne zamana kadar ezilmez, hangi item seviyesinden önce frost geçilmezdir? hangi item seviyesinden sonra fire geçilemez olur?" diye bir yazı yazssam. Burda tartıştığım hanginiz okuyacak o yazıyı.. İşte daha yeni alevlendi tartışma ve biz ne gördük? Yazdığım hiçbir postu okumamışsın bile, 3-5 kelimesine bakıp cevap yazmışsın ve yazmaya devam ediyorsun.

Hunter item konusunda da benzer şeyler oldu, o başlıkta nerdeyse yarı yarıya insan huntera-rogueya verilmesi konusunda fikir belirtirken, birden biri çıkıp "nooplar sizi nasıl verimez huntara allah belınızı verecek" moduna girince, güzel güzel giden başlıkta doğal olarak sapıtıyor, cevaplar sertleştikçe benim yazdıklarımda sertleşiyor doğal olarak.Üstüne bir konu ile serra alakası olmayan postlar gelmeye başladımı doğal olarak zıvanadan çıkıyorum bir süre sonra.

Yani sorun şu, siz %100 doğru bildiğiniz bir konuda asla karşıt yazıya tahammül edemiyorsunuz, bende bu sebeple yazı tarzımı iyice abartıyorumki belki ilginizi çeker diye. Örnek olarak; Zamanında sırf bu abartma noktasında yazdığım birşey vardır "cloaka %2 agro reduce saçmalıktır" diye. Niye o derece abartarak yazdım? Çünkü bugün blizzard cloaka 5 damage ench'i eklese kimse o -%2 yi kullanmaz, hep beraber 5 damage basarız, Eeee sadece 5 damage için çöpe atabildiğin %2'ye niye sanki vazgeçilmez muhamelesi yapılıyor? İşte ben buna deliyorum. Adam %100 doğru kabul etmiş bunu, ama mage için etkisi olsada olur olmasada birşey bu. Ve ben bunu belirtince ne noobluğumu bırakıyorlar, ne PvE'den anlamadığımı. Böyle oluncada benimde yazılarım alabildiğine sertleşiyor, alabildiğinine iddalı hale geliyor ki kaybolup gitmesinler.

Kimse sizin %100 doğru bildiğiniz şeyleri dorğu kabul etmek zorunda değil. Siz "allah 1" derken biri kalkıp "allah 2" diyorsa buna inanmamak onu "o.. cocuğu" yapmaz.

Birşey tartışılırken, hele hele WoW'la ilgili tartışılırken nerdeyse herşey matemetikle açıklanabilir. Açıklayamıyorsanız, ispatlayamıyorsanız o şey %100 doğru değildir.
Sosyal ağlarda paylaş

janis said:
FreEmoon said:

lvl 40

ahahahhahahahahahahaa

tek kelime ile karizma cevap vereyim anlayışı burada bitti sanırım :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...