Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hep beraber aynı serverda oynasak?

McsPeyn

Öne çıkan mesajlar

Nasıl olur? Müthiş olur.
O zaman karar verelim. Hepimiz o servera geçelim.
Ya da şu anda hangi serverda en çok bizden birileri varsa diğerleri de oraya gelsin. Nereye gelelim?[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOTO.com
Sosyal ağlarda paylaş

dünya üzerinde koreliler olduğu sürece bütün serverlarda über kişiler görebilirsin lvl 30+ adamlar var daha 2 gün oldu server açılalı..[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Sosyal ağlarda paylaş

Bartz dediler Bartz olsun.
O uzak doğulular bişeye kafayı taktılar mı hiç oyunmuş moyunmuş eğlenmeye çalışiim dinlemezler, direk kasarlar..[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Sosyal ağlarda paylaş

yok yaw Kain de başladım artık level 13 Dwarf oldum server değiştiresim yok valla. :)
Bartzta closed beta da coke coke bir hal olmuştuk , yemin ettim open beta ya geçsin Bartza ayak basmayacam,
Siedghart ta Rp serveri olarak seçilmiş diye soylentiler vardı.
orası da uymaz , Rp yapacak kadar ingilizceme güvenmiyorum :) , Kain de Unnoficial olarak Europe serveri diye seçildi, bir ara 4 server açılacaktı o seçilmişti de o yalan oldu , Ondan bende Kain de başladım. Neyse her yerde şubemiz olsun şte.[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Utinam tam facile vera invenire possem quam falsa convincere.-Keşke neyin doğru olduğunu da , yanlışı farkettiğim kadar kolay bulabilsem.
Sosyal ağlarda paylaş

Her yerde şubemiz olmasın, beraber birlik olalım işte. Kain unofficial Avrupa serverı seçildiyse ben de oraya geçim doluluk açısından. Keşke görebilsek ya neresi ne kadar dolu..[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Sosyal ağlarda paylaş

korelilerin genel mizacı itibarı ile, adamlar manyak derecede sömürüyor mmorpg leri
daoctada bu böyleydi,
ama bunun etkisi
1)bağlantıları çok hızlı
2)korede bilgisayar sanayi gelişmiş oynayan çok koreli oluyor prime timeda oynamadıkları için tüm spotlar boş birlikte paşa paşa kasıyorlar
3) birbirlerini sattıklarını hiç görmedim, türklerdeyse böle bişi yok ironik
Sosyal ağlarda paylaş

koreliler bir acc ile min 2 kişi oynuyorlar ondan öyle gözüküyor sıkıysa teke tek gelsinler :)[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

battalda bende pvp tabanlı gvg nin oduğu başka bir oyunda (shadowbane) beraber türk guild indeydik hatta bir dönem guildmasterlığını bile yaptım bir ara 100 küsür member vardı ama anca 10 kişi toplanabiliyordu ve hepsi ayrı telden çalıyordu..

Clan işi zor iş, guild master veya inner council ne derse yapmak zorunda olman lazım ama bizimkiler hiç umurlarında değil clan ve guild sistemini daha çok kırahatane tarzı yada onlara item ve para sağlayan depo olarak goruyorlar, oyuna girdigim zaman clanım var diyim bide türk arkadaslarla ayni ortamda olmus olurum diyorlar ama işin aslı bu değil..

Bu konu uzadıkça uzar neyse benim bir türk clan oluşumunda yer almayacağım anlaşılmıştır heralde =)[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Sosyal ağlarda paylaş

tercih meselesi bende bir avuç newbie le oynamaktansa ruh hastalarıyla oynamayı tercih ederim daha derin bir rekabet oluyor[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Bartz'ta oynuorum, mutluyum. Zaten genelde yaratık avladığınız için sizin levelınıza uygun yaratıkların yanında sizin levelınızda adamlar görüyorsunuz. Kimse anasının karnından lineageci doğmadı.
(Bu arada Mighty, imzandaki komut [s] değil "small" olacak..)[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)

[Bu mesaj McsPeyn tarafından 31 Mart 2004 21:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Guru, 31 Mart 2004 01:26 tarihinde demiş ki:
battalda bende pvp tabanlı gvg nin oduğu başka bir oyunda (shadowbane) beraber türk guild indeydik hatta bir dönem guildmasterlığını bile yaptım bir ara 100 küsür member vardı ama anca 10 kişi toplanabiliyordu ve hepsi ayrı telden çalıyordu..

Clan işi zor iş, guild master veya inner council ne derse yapmak zorunda olman lazım ama bizimkiler hiç umurlarında değil clan ve guild sistemini daha çok kırahatane tarzı yada onlara item ve para sağlayan depo olarak goruyorlar, oyuna girdigim zaman clanım var diyim bide türk arkadaslarla ayni ortamda olmus olurum diyorlar ama işin aslı bu değil..

Bu konu uzadıkça uzar neyse benim bir türk clan oluşumunda yer almayacağım anlaşılmıştır heralde =)

Hay ağzını öpeyim ne güzel söyledin. Türklerin oynadığı bir serverda olmayı tercih ediyorum ama sırf Türkler bir arada olsun diye kurulan bir clan'da yer almayacağım.[signature][hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...