Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Olimpos'ta Pansiyon Tavsiyesi

Cd-

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 9 ay sonra ...
Biz de arkadaşlarla büyük grup gitmeyi planlıyoruz. Böyle 10-15 kişi eski lise arkadaşlarıyla. Eskiden bir kere gitmiştim aşık olmuştum olimposa.

"Ölmüş filen diyolar" - Bunu niye diyolar bana açıklayabilicek biri var mı? Yani ben de çok duyuyorum da ondan sordum. Fiyat olarak makul biyer arıyoruz biz de ve olimpos kulağa mükemmel geliyor. Çok gidenler, gitmiş olanlar tekrar bi son deneyimlerini filen açıklayabilir mi lütfen.

Teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

bizim adrasan'da pansiyon var (olymposa 10km, yan koyu). adrasana çağırmıyorum, bayar sizi. fakat olymposa biz geçen gittik bildiğin lağım kokuyordu. tipler zaten malum. nerde asi, kendini bir bok sanan insan tipi varsa orda. tanımlayamıyorum da onları, entel desen değil garip bişi. neyse efenim kız arkadaşınla gitmeden önce iki kere düşün. rezil olmayın oralarda.
Sosyal ağlarda paylaş

türkmen ve kadir'in yemekleri diğerlerine nazaran daha iyi ve daha fazla çeşit veriyor ama fiyatları bence gereksiz pahalı.

kadir de türkmen de milleti öpelim derdinde. kadir,türkmen ve orange haricinde bu aralar giderseniz kesinlikle pazarlık yapın!

ben güney pansiyonu öneririm. iki sene üst üste oraya gittim. yemekler ne olursa olsun çok güzel ama, menüler değişio.
mesela bazen karnıyarık,pilav,cacık falan çıkıo böek! bazen döner yapıolar ortada. haftada 1-2 kere balık falan oluo.

kadirin eğlence yerlerine de girebiliosun zaten.

ama kadir ve türkmenden nerdeyse yarı yarıya daha ucuz yerler varken kekoluk bence oralara gitmek.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

orange güzeldi

hehe şimdi aklıma geldi.

bize klima kazığı atmışlardı son dakikada. odalara girerken klimalar hakkında ek açıklama yapmayıp daha sonra çıkış yaparken klima için ek ücret almışlardı kişi başı 20 mi 25 mi ne çok uyuz olmuştum çook
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...