Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

death knight tier7

Anubisath

Öne çıkan mesajlar

1. bu set rare itemlerden oluşuyor lvl 55-60 neredeyse epic eşitliğinde (ubrs loot diyelim)

2.oyuna full yeşil bir set ile başlıyorsunuz , daha çok cultist elbiselerine benziyor

3.oyuna farklı sıradan bi runeblade ile başlıyorsunuz

4.death knight questlerini yaptıkca rare itemleri alıyorsunuz reward olarak tüm questler bitip te osn queste gelindiğinde bu resimlerde gördüğünüz gear a sahip oluyorsunuz.

5.son questi yapınca size mace / axe / sword olmak üzere 3 secenek veriyor , resimdeki güzel kılıç son DK questi rewardı olan runeblade...

6.setin kalitesi stats olrak gayet iyi lvl 65 e kadar götürüyor cok rahat

7.tier 7 diye birşey açıklamadı henüz blizzard yanlızca bi kaç dungeon set itemlar var
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:
1. bu set rare itemlerden oluşuyor lvl 55-60 neredeyse epic eşitliğinde (ubrs loot diyelim)

2.oyuna full yeşil bir set ile başlıyorsunuz , daha çok cultist elbiselerine benziyor

4.death knight questlerini yaptıkca rare itemleri alıyorsunuz reward olarak tüm questler bitip te osn queste gelindiğinde bu resimlerde gördüğünüz gear a sahip oluyorsunuz.

5.son questi yapınca size mace / axe / sword olmak üzere 3 secenek veriyor , resimdeki güzel kılıç son DK questi rewardı olan runeblade...

7.tier 7 diye birşey açıklamadı henüz blizzard yanlızca bi kaç dungeon set itemlar var

senin bahsettigin mavi item seti bu.çantamda duruyor.benim SSlerini yolladıklarım tamamen farklı bi set,ayrıca lvl 55 questiyle kimse kimseye ışıklı omuzluk kafalık vermez.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:
haha dostum 2. resimde gösterdiğin itemler alphadan dı :) çakma serverinizin clientlarını update etmeniz lazım :P bu eski build

sizi şöyle alalım http://forum.paticik.com/read.php?43,3227085,page=20

lol :D
peki bu ilk postumda SSlerini koydugum setin questten geldigine emin misin? :S pek quest seti gibi gözükmedi bana biraz fazla güzel gözükmüo mu quest setlerine göre :S
sen hangi serverda oynuosn bi de,official betada mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Anubisath said:
scorch said:
haha dostum 2. resimde gösterdiğin itemler alphadan dı :) çakma serverinizin clientlarını update etmeniz lazım :P bu eski build

sizi şöyle alalım http://forum.paticik.com/read.php?43,3227085,page=20

lol :D
peki bu ilk postumda SSlerini koydugum setin questten geldigine emin misin? :S pek quest seti gibi gözükmedi bana biraz fazla güzel gözükmüo mu quest setlerine göre :S
sen hangi serverda oynuosn bi de,official betada mı?

evet akşam wotlk bilgilerine eklerim SSleri detaylıca item statsları vs..
Sosyal ağlarda paylaş

Anubisath said:
scorch said:

senin bahsettigin mavi item seti bu.çantamda duruyor.benim SSlerini yolladıklarım tamamen farklı bi set,ayrıca lvl 55 questiyle kimse kimseye ışıklı omuzluk kafalık vermez.

Hmm, level 57 Death Knight'ımdan bir SS. Böyle ışıklı falan... Mavi item hemde;

(Sormadan söyleyeyim, Offical beta server, evet. =p)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...