Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Catastrophe, yeniden...

e.g.uysal

Öne çıkan mesajlar

bilemem bl de ne kadar klas bi ortamınız vardı falan filan da. grim batoldaki ortam knight online ortamına dönüşmüştü. sonuçta kendi evinizden çıkmasanızda saçma sapan bir mahallede kavga gürültü rahatsız eder. trade channelda mna koim böle hakemin- ben de bilmem ne diye laflar olunca oyunun tadını kaçırıyordu dayılar.
bu lag problemi düzelmez eskiden neyse hep o olcak orası. neyse tercih sizin ben sadece öneri falan sunayım dedim. başarılar tekrardan
Sosyal ağlarda paylaş

Masterımız topiği açarken; zamanında bizimle dostluk ve arkadaşlık anlamında paylaşımlarda bulunmuş, CATASTROPHE de oynamanın bir ayrıcalık olduğuna inanmış ancak çeşitli sebeplerden dolayı iletişimimizin koptuğu insanlara ulaşmaktı.

Umarım Buradan sesimizi duyurabiliriz.

Yokmu CATASTROPHE nin geçmişinde olup, yine bizimle aynı güzel anları yaşamak isteyen
Sosyal ağlarda paylaş

Northstar said:
Masterımız topiği açarken; zamanında bizimle dostluk ve arkadaşlık anlamında paylaşımlarda bulunmuş, CATASTROPHE de oynamanın bir ayrıcalık olduğuna inanmış ancak çeşitli sebeplerden dolayı iletişimimizin koptuğu insanlara ulaşmaktı.

Umarım Buradan sesimizi duyurabiliriz.

Yokmu CATASTROPHE nin geçmişinde olup, yine bizimle aynı güzel anları yaşamak isteyen

bu ne demek anlamadım ?
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu MURAT EZİYETMİSİNİZ anladım hadi başka server ama NEDEN HORDE ? illa yeni karakter kasmak ya da satın almak zorunda bırakılırmı insanlar.

EZİYET olma olgusunu üzerinden atamayan CATASTROPHE gene yollarda lol. BL de 4 tane 70 yapmışım siz gidin horde yapın. Tistaslar yesin sizi :).

Alehyel - (Murat)
Budarlak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...