Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kızılderili oyunu?

EagleEye

Öne çıkan mesajlar

lol ciddi söylemedim herhalde ki ama kızılderili bulunduran oyun bile sayılı. hele öyle başrolde kızılderili olan oyun hiç görmedim, kızılderili ağırlıklı oyun bile hatta. ilk aklıma north & south geldi zaten. o derece vahim durum heh

imkansız bir tema yani, kovboylu oyun gibi değil. :P
Sosyal ağlarda paylaş

yevaud said:
eski bir strateji var benim hatırladığım hatta Kızılderili, Meksikalı yada amerikalılarla oynayabiliyosun oyunu ama ismini hatırlamıyorum zaten baya eski

American Conquest sanırım. Ama değil galiba ya onda vardı böyle bişeyler oynadım bi ara yarım yamalak hatırlıyorum kızılderili olmasa bile aztekler ya da inkalar vardı sanırım. Bahsettiğin oyun olmayabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkürler tavsiyeler için bakayım bi googledan falan
/call of juareze baktım çok güzel bişeye benziyo ama şöyle demişler : "Amazing graphics that fully exploit the potential of the latest video cards." Direk geçiyorum o yüzden bunu :P

codename_curse said:
medieval 2 nin expansionı var

hiç duymamıştım bunu sırf amerika üzerine falanmı?
Sosyal ağlarda paylaş

Apaçiler süper zevkli oluyor yalnız Kingdoms'da, denemeyen varsa denesin.

Avrupalı öldürüp atını, silahını çalıyorsunuz, gerçi sonra o çaldığınız atla, silahla ürettiğiniz atlılar 2 fransız öldürene kadar 5 tane kendilerinden vuruyolar ama olsun, deneysel olması açısından eğlenceli bir ırk.
Sosyal ağlarda paylaş

Tüm Turok serilerinde kahramanımız mutlaka ya son Kızılderelilerden ya ataları Kızıldereli olan dejenere insan

Dinozor yerine uzaylı öldürdüğümüz Prey'de de dejenere Kızıldereli kahraman konsepti vardı.

-----------------

99 yılında çıkan bir oyun vardı Aztek uygarlığıyla ilgili stratejiydi, (şimdi hatırladım: İsmi Theocracy) ilk başta çok ismi duyulmadı ama daha sonradan en "underrated" strateji oyunlarından olduğunu öğrendim.

Kuzey Güney savaşları sırasında geçen bir strateji oyunu vardı hero karakterlerden biri de bir izci Mohikan'dı ve kontrol edebildiği şahiniyle haritayı açabiliyordu. ( ismini hatırlarsam yazarım)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...