Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ze?t - Online Riddles

xunn

Öne çıkan mesajlar

Mükemmel bir site. Bilmeceler var, oldukça yaratıcı, zor ve uzun.

http://zestriddle.ovh.org/

Cevapları sayfanın adresinin sonuna giriyorsunuz. Şöyle;

http://zestriddle.ovh.org/zest_riddle/one.htm - sondaki "one" yerine çözdüğünüzü sandığınız bilmecenin cevanını yazıp devam ediyorsunuz, doğruysa sonraki bilmece geliyor.

Adam gerçekten çok iyi, ayrıca hafiften tırsabilirsiniz gece çözerseniz. Ekrana "böö" yapan şeyler yok, rahat olun.

Ayrıca gelip buraya cevapları yazmayın, ille vereceğim diyorsanız spoiler içinde ipucu verin, pm'leşin.

İlk bilmecemizi koyayım, bir bakın.

Too dark to see a thing?

every adventure requires the first step... trite, but true... even here...

who are you?...

creepy... as you realise the great evil lurks in the darkness of the hole...

and the voices inside your head seem to tell you...

to come closer...

who are you?...

Sosyal ağlarda paylaş

Evet, cevap olarak Not girek arkadaşımıza browser tarafından gelen irfan dolu cevap;

Yes. It's not.

Vazgeçmek yok, Zest owns you all.

Ps: Adamın parası bittiğinde site kapanacaktı çünkü adam siteye kesinlike reklam koyulmasına izin vermedi. Milyonerin teki hayat boyu sponsorluk sağladı ve Zest hala açık. Yılda 10'la 20 arası riddle ekleniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:
notpron gibi mi bu da?

hah aynısını diyecektim.
evet o türden bişey gibi gözüküyor.

bu arada o tırstırma olayını notpron'da 90 lı bölümlerde çok "creepy" çözümlerde de yaşamıştım, benzeri oldu bunda da dakika bir gol 1 :

zero.htm yazdım, notpron ve doom lu bir sayfa çıktı, tırstım hehe

Sosyal ağlarda paylaş

bu ne yaaa:( 3. yü geçemedim k ben anlamadım olayın mantıını adam gibi 1 le 2 yi de şans eseri geçtim :D ilki kolaydı hatta bu ne yaz fazla kolay dedim ikinciyi de eneem diip yazdım bööle vahiy indi de 3 ne anlayamadım ki

orda bööle

harfler neyim var bööle bi bişiler oluşuo ama yazıorum olmuo tek kelimelik diil araya boşluk koymadan yazıorum fln ama beenmio ı ıh

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...