Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Server Arıyoruz

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

(horde oyuncusuyum)

endgame guild istiyosanız dunemaul der bırakırım. hordelarda 3, allylarda 2 guild SWP farmlıyor. BTden hiç bahsetmiyorum bile, şu an üyesi olduğum guilde girdiğim hafta tek gecede 5 saatte BT temizlemiştik ve ilk raidim olmasına ramen 2 t6 almıştım.

battleground olayı ise biraz karışık, iyi oyuncularımız hep arenalarda takılırken bgleri rep ve s2 elemanlarına bırakıyolar, bu da her AVde ve eotsda ayar yememize sebep oluyor. sadece AV haftasonlarında s4 farmlamak isteyen arenacılar ortama gelince win/loss oranı %50lere ulaşıyor, onun harici %30 fln kazanabiliyoruz, allylar her şekil sayı avantajından eziyorlar. ha kaliteliler mi? asla, outdoorda gördüğün ally en kral guildden de olsa çıtır çerez ama bgde 40v25 yada 15v8 başlayınca problem oluyor.

son olarak bg sırası. bloodlust battlegroupunda dunemaul, burning legion, argent dawn ve benzeri asırlık serverlar olduğu için herkes bi yerden bi yerden pvpye gönül vermiş oyuncular. gece saat 4te bile AVde queue girdin mi max 5 dakika bekliyosun. eots ve AB yine bi 10 dakika bekletiyor (gecenin 4ünden bahsediyorum). gündüz zaten join queue dedin mi, loading ekranı beliriyor direk.
Sosyal ağlarda paylaş

Scarshield legion a gelin:D

Server bomboş tam şekillendirmelik!

2senedir scarshielddeym Kel'thuzad göremedim Kj de göremicem ama çok eğleniorm bu serverda sizde gelin oyun oynayın çırpınmayı bırakın!:D

(öss ye hairstyle dergisiyle hazırlandım 785425. oldum. İçinde hiç bi konu yok. Ailem tepkili)

Beyler harbi ya ben burda pve yaptım pretbc olsn tbc olrsn ama serverda 1 bilemedin 2 guild var. Gelin wotlk te adam akıllı guild kurun valla serverda adınız duyulur! Hemde rppvp server ı oh oh süper:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...