Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir kız vardıı..

PassivE_KesH

Öne çıkan mesajlar

Xaenin said:
Abi kimse kral falan değil. Pati'de artık kızların da olduğu fikrine alıştırmaya başlayın kendinizi, nereye baksam abaza abaza muhabbetler hala. Abaza muhabbetini bırak, olur yapılacak bişey yok ama gelip de buralarda takılan bir kız vardı o kimdi, resmini yollayana para vericem geyikleri "ayıp". Bahsettiğin kızın sevgilisi de paticikten, kıza ayıp olmasını bırak adama ayıp değil mi? Elalem kız arkadaşının fotosu için topic açıyor. Dediğim gibi, benim kız arkadaşıma böyle bişey yapsa biri kafasını sokarım kıçını hiç acımam. Birazcık etrafınızda olan bitenden haberiniz olsun, Adriana Lima'yı açmıyorsunuz paylaşıma.

iyi güzel demişsin de. biz bilmek zorunda mıyız? ben şahsın biriyle çıktığını bilmiyordum. en başta "bu kız bunla çıkıyo, yapmayın bence böyle şeyler" desen biz de özür diler gerekeni yaparız. başta yıkıcı davranıp sonra yapıcı olmuşsun.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben tuncayla isa nın çıktıgını biliyordum sadece merak üzerine açtım kimdi diye isa olduğundan haberim yoktu.

hayır kötü bir niyetimde yok bunu tunca göre ki insallah götüt onunda bu kadar tepki verecegini düsünmüyorum.

ha madem sen burda kız erkek birlikteligine alıstın uyum sagladın neden o zaman diger resim isteme topicine adını hatırlamıyorum sesini çıkarmıyorsun çünkü o bir erkek.

hani abaza olsam ihtiyacımı baska yerlerde giderebilirim bizde seviye yoksunu degiliz burada amacı kavraman lazım ki elestirebilesin.bak bugüne kadar herhangi bir tersligini görmedim sonuçta bir forum burası ve bence bu tür tatsızlıkların yeri burası degil.

ha yine ben suçluysam muhattabından özür dilemesini bilirim tunca gelsin neden yaptın lan desin kusura bakma derim derdimi onada anlatırım.kimse burda birbirine girmesin bosyere patiyi severim çoğu kişi sevmesede beni =)
Sosyal ağlarda paylaş

yetemenk said:
Xaenin said:
Abi kimse kral falan değil. Pati'de artık kızların da olduğu fikrine alıştırmaya başlayın kendinizi, nereye baksam abaza abaza muhabbetler hala. Abaza muhabbetini bırak, olur yapılacak bişey yok ama gelip de buralarda takılan bir kız vardı o kimdi, resmini yollayana para vericem geyikleri "ayıp". Bahsettiğin kızın sevgilisi de paticikten, kıza ayıp olmasını bırak adama ayıp değil mi? Elalem kız arkadaşının fotosu için topic açıyor. Dediğim gibi, benim kız arkadaşıma böyle bişey yapsa biri kafasını sokarım kıçını hiç acımam. Birazcık etrafınızda olan bitenden haberiniz olsun, Adriana Lima'yı açmıyorsunuz paylaşıma.

iyi güzel demişsin de. biz bilmek zorunda mıyız? ben şahsın biriyle çıktığını bilmiyordum. en başta "bu kız bunla çıkıyo, yapmayın bence böyle şeyler" desen biz de özür diler gerekeni yaparız. başta yıkıcı davranıp sonra yapıcı olmuşsun.

bi kiza boyle seyler yapilmamasi icin, illa erkek arkadasi forumda mi olmali? daha dogrusu illa erkek arkadasi mi olmali? patide bu tur abazan muhabbetler dondurmeye meyilli bi grup var, onlar toptan bi temizlense herkes cok rahat edicek.

ne zaman bi kiz konuya girse hemen bi civik muhabbet, ne zaman bi hatun foto koysa hemen ustu kapali/acik yazmalar veya sirf disi oldugu icin ezmeler falan. yani bu iş boyle devam etmez. hem de bu tür davranislarla olmayan karizmalarina karizma katiyosunuz bazi kizlarin (sozum direk birine degil, yanlis anlasilmasin genel)

yani biraz empati yaparak yazin, daha dun olan olaydan sonra hala ayni.
kizlari bezdirelim kaciralim, erkekler hamami gibi oturalim mi derdiniz? yoksa rlda cok terslendiniz de içerlediniz de burda mi cikariyosunuz sinirinizi?
Sosyal ağlarda paylaş

thelegbra said:
yetemenk said:
Xaenin said:

bi kiza boyle seyler yapilmamasi icin, illa erkek arkadasi forumda mi olmali? daha dogrusu illa erkek arkadasi mi olmali? patide bu tur abazan muhabbetler dondurmeye meyilli bi grup var, onlar toptan bi temizlense herkes cok rahat edicek.

ne zaman bi kiz konuya girse hemen bi civik muhabbet, ne zaman bi hatun foto koysa hemen ustu kapali/acik yazmalar veya sirf disi oldugu icin ezmeler falan. yani bu iş boyle devam etmez. hem de bu tür davranislarla olmayan karizmalarina karizma katiyosunuz bazi kizlarin (sozum direk birine degil, yanlis anlasilmasin genel)

yani biraz empati yaparak yazin, daha dun olan olaydan sonra hala ayni.
kizlari bezdirelim kaciralim, erkekler hamami gibi oturalim mi derdiniz? yoksa rlda cok terslendiniz de içerlediniz de burda mi cikariyosunuz sinirinizi?

sen inanarak söyleyebiliyor musun bunu passive sende o abaza grubun içindesin diye?
Sosyal ağlarda paylaş

örnek vereyim.
bi kız foto koydu.
1-fotoya güzel desen "kıza yazıyor" oluyorsun
2-geyik çevirmeye kalksan "ezmeye çalışıyor" oluyorsun.

kızlar foto koyduğunda yorum yapmak yasaklansın o zaman. robot gibi mi davranalım.? güzelse güzeldir, çirkinse çirkindir. eleştirilemez mi? hadi geçtik bunu, yazılan bi yorumun yazmak ya da dalga gecmek amaçlı yazıldığından nasıl emin oluyosunuz? illa ki bu iki amaçtan biriyle mi yazılmış olmalı?

foruma "klan" olarak takılma var. o klanlar istiyorlar ki "biz kendi aramızda/başkalarıyla dalgamızı geçelim edelim herşeyi yapalım, başkası bize bişe diyemesin, edemesin".

bunun sonu bi yere varmaz. sonuçta burası bi forum. klavye arkasından istediğini yazabiliyo herkes.
Sosyal ağlarda paylaş

yetemenk said:
Xaenin said:

Ben sadece işin "ayıp" olan kısmından bahsediyorum. Erkek arkadaşı olmasa yapabileceğin anlamına getirmedim lafımı yani.
Sosyal ağlarda paylaş

yetemenk said:
örnek vereyim.
bi kız foto koydu.
1-fotoya güzel desen "kıza yazıyor" oluyorsun
2-geyik çevirmeye kalksan "ezmeye çalışıyor" oluyorsun.

kızlar foto koyduğunda yorum yapmak yasaklansın o zaman. robot gibi mi davranalım.? güzelse güzeldir, çirkinse çirkindir. eleştirilemez mi? hadi geçtik bunu, yazılan bi yorumun yazmak ya da dalga gecmek amaçlı yazıldığından nasıl emin oluyosunuz? illa ki bu iki amaçtan biriyle mi yazılmış olmalı?

foruma "klan" olarak takılma var. o klanlar istiyorlar ki "biz kendi aramızda/başkalarıyla dalgamızı geçelim edelim herşeyi yapalım, başkası bize bişe diyemesin, edemesin".

bunun sonu bi yere varmaz. sonuçta burası bi forum. klavye arkasından istediğini yazabiliyo herkes.

Ya bir kız fotoğraf koyunca "güzelsin" demekle yavşanmıyor. Ama öte yandan dallamanın biri çıkıyor "allah sahibine bağışlasın, inşallah sahibi ben olurum sdjfhs" diyor. Bu komik değil bir kere, bir kıza da böyle yazılmaz afedersiniz. Yani ben bilmiyorum ama ben kız olsam böyle lafların döndüğü bir ortamda zaten kendimi rahat hissetmezdim pek.
Sosyal ağlarda paylaş

yetemenk said:
bak "bir kıza böyle yazılmaz" demişsin.
o yorumlar da yazmak amaçlı değildir zaten büyük ihtimalle. ama geyiğin dibine vurulunca yanlış anlaşılıyolar galiba.

Ya bir kıza gidip de "İNŞALLAH SAHİBİN BEN OLURUM" gibisinden bişey dersen kendini komik sanarak yazıyorsundur gibime geliyor benim. Geyiğin dozunun kaçmasını bırak ayıptır bu ya.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bir kişi çektirdiği bir fotoğrafı foruma koyuyorsa elbet bunu paylaşmak istiyordur paylaşmak istiyorsa ilgi gösterilecek bir tarafı olduğuna inanıyordur (ilginç bir fotoğraftır ya da fotoğrafta güzel çıktığını düşünüyordur) sonuçta her insanın bir miktar egosu var. Ama tabi bu durumda iş artık karşıdaki insana kalıyor, koyulan fotoğrafı övmekle karşıdakini rahatsız etmek arasındaki sınırları iyi çizmek lazım
Sosyal ağlarda paylaş

thelegbra said:

bi kiza boyle seyler yapilmamasi icin, illa erkek arkadasi forumda mi olmali? daha dogrusu illa erkek arkadasi mi olmali?

Buna katılıyorum.

Ayrıca Xae'ye de katılıyorum, ayıp hakikaten. Tunca'nın ahlak polisliğiyle de alakası yok zaten bunun, yapılan şey ayıpsa, yanlış görülüyorsa tepki gösteriyor insan. Tepki göstermemek ayıp böyle bir durumda zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...