Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

türk erkekleri

urmesque

Öne çıkan mesajlar

serra yılmaz dediğimiz kadın;
şişko, yaşlı, çirkin vs. oldugu için
muhtemelen 10 erkekle yatmış ve bu 10 erkeğin 6sı kadının iğrençliğine dayanamayıp ereksiyon sorunu çekip o kadını ilgisiz davranmıştır, geriye kalan 4 kişide büyük ihtimal ultra abaza oldugu için işini görmüştür,
kadının kendi içindeki araştırması burdan kaynaklanıyo bence.
Sosyal ağlarda paylaş

İsmail YK said:
Çokakıllıadam said:
İsmail YK said:
laf attılar ne ya? sanki sarkıntılık yaptım. küfürü eden başkası olsa bizzat kendiniz şikayet ederdiniz.

Hacı 'rusla aynı yerde kalırsan ne yaparsın' demek çok medeni bir şey midir?

evet, ne sakıncası var? olayı oraya ben mi çektim sanki kendisi de konunun nereye gittiğinin farkındaydı. kaldı ki hiçbir şekilde saldırı unsuru barındırmıyor benim dediğim şey tamamen takılma amaçlıydı. baştan sona geyik yapıyoduk zaten çok mu sürpriz oldu benim dediğim şey

Ne kadar eski-yeni çatışmasına karşı çıksakta forumun bir düzeni var. Arkadaşlarınla geyik yapabilirsin ama yeni girdiğin bir ortamda seviyeyi koruman gerekir hemen insanlarla yüz göz olamazsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Görgü ve ahlak kurallarının tamamı yazılı değildir.Uyulması halinde toplumsal hoşnutluk gözlenir.Seninde uyman sana bir şey kaybettirmez.Bu sebepten laf sokmak ve ayar vermek olaylarına soğuk bakıyorum zira tamamen ters bir durum ahlak ve görgüyle.Yapmasan daha hoş olur yani.
edit:zamanlama.burtoneskte tanımlamış.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...