Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avatar : The Last Airbender Movie

di

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
Katara birazcık solaryuma girse olurmuş gibi geliyo, sevimli bi kız da, diğerleri çok feci fail. Zuko da da fikrim değişmedi. Hala o tipin Sokka yı oynaması gerektiğini düşünüyorum.

Ama Aang çok rezil. Kafasındaki oku tükenmez kalemle yapsalarmış daha güzel olurmuş ya o ne öyle.
Sokka da çok kötü.
Katara önceden dediğim gibi idare edebilir.
Zuko yu hala yakıştıramıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

gayet guzel filmlerdi asterixin ve redkitin uyarlamaları. Cunku serilere asıl tat katan ufak ayrıntıları, estetik tercihleri kaybetmiyorlardı.

coğu cizgi roman, cizgi film uyarlamalarının catladığı yerde bu zaten.
Daha iyi bildikleri için, sadece isim haklarını ve hayran kitlelerini satın alıyor gerisini baştan yapmayı tercih ediyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

siz nasil birsey bekliyorsunuz onu anlamiyorum. sirf cizgi karaktere cok benzesin diye manavdan karpuz secer gibi sokakta adam arayip mi oynatsalar? yok cocugun yanaklari siskoymus, yahu belki cocuk marlon brando jr. gibi oynamistir filmde gormeden nasil bu kadar kotulenebilir ki? hani birine bakarak cizilen karakterler olsa (mesela angelina jolie'den bi cizgi karakter yaratirsin sonra filmi olunca angelina gelir oynar) o oyunculari oynatirsin ama oyle de degil. oyuncu aliminda, seciminde belirli bir presudur vardir, ona gore yapmislardir. he oyuncu olarak kotu olmustur o ayri ama gormeden yorumlamak hic saglikli olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Innuendo said:

sirf cizgi karaktere cok benzesin diye manavdan karpuz secer gibi sokakta adam arayip mi oynatsalar?

evet.
evet?
EVET

hadi kitap uyarlaması olsa neyse. her yola gelir oyunculuğa bakarsın diycem.
Zaten varolan tipler var. iyi oyuncunun yanında milletin gözünün alıştığı oyuncuyu da seçmeli bence
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...