Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bao

Öne çıkan mesajlar

<3

e ya bu kalpmiş ya?! ben bunu hep pipi sanıodum yaw. hani millet "sucks" anlamında fln kullanıo diye düşünüodum.

bunu neden açıklıyorum? artık siz de baktıkça orda kalpten başka bişey görün, kullanımdan kalksın şu sembol istiyorum.

bence hala da kalbe o kadar da benzemio.

not, bi fail, yapan açıklıosa o kadar da fail değildir. mal bulmuş mağribi gibi saldırmayın hemen.
Sosyal ağlarda paylaş

bao said:
<3

e ya bu kalpmiş ya?! ben bunu hep pipi sanıodum yaw. hani millet "sucks" anlamında fln kullanıo diye düşünüodum.

bunu neden açıklıyorum? artık siz de baktıkça orda kalpten başka bişey görün, kullanımdan kalksın şu sembol istiyorum.

not, bi fail, yapan açıklıosa o kadar da fail değildir. mal bulmuş mağribi gibi saldırmayın hemen.

ben hiç farklı anlam aramaya çalışmadım. direk dedimki "küçüktür 3'ten" genelde nickten sonra geliyo misal Xenocide || <3 yani "xenocide küçüktür 3'ten" hatta sordum birine bu 3 neyin nesi niye herkes 3'ten küçük
Sosyal ağlarda paylaş

bao said:
<3

2 gün önce gris'ten öğrendim. bende çük türevi sanıyodum bunu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...