Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sacred 2

Aegean

Öne çıkan mesajlar

Sacred 2 geliyomuş tesadüfen gördüm bende. grafikler texturelar filan fena olmamış gibi ama önceki oyunların aksine ya gerçekten sadece 3 class koyup içine etmişler ya da 3 ana class tan subclass lara yönelme gibi bi durum var çözemedim site oldukca yetersiz geldi bana ama gene de vakit öldürmek için oldukça zevkli olucaktır.

www.sacred2.com

pardon sitedeki countdown timer ı görünce oyunun cıkmasına sandım, yeni bişiler acıklamasının timer ıymış meğer.

ayrıca partner kısmında blind guardian adı geçiyo, meraklısına duyrulur.
Sosyal ağlarda paylaş

Sırf soundtracklerini Blind Guardian'ın yaptığını bildiğim için Sacred 1'i indirdim oynadım ama beğenemedim açıkcası sürükleyici değildi sanki. bu arada başlık açılmış olabilir bayadır var çünkü Sacred 2'nin geleceği haberi, ss'ler videolar, müzikler birsürü şey yayınlandı. kimse açmadıysa helal olsun:)
Sosyal ağlarda paylaş

gördüğüm kadarıyla açılmamış sacred 2 nin konusu, bende şaşırdım şimdi :)

ilk oyun bug deposuydu ama yinede bir süre oynamıştım. sacred 2 de light side/dark side gibi olaylar var anladığım kadarıyla, seraphim hariç. ırkalara özel mountlar var (umarım at üstünde combat konusunda daha yaratıcı fikirler koymuşlardır ortaya.)

tamamen 3D yapmışlar bu sefer. oyunda 3 tane ırk gözüküyor shadow warrior(tank), high elf (mage) ve seraphim olarak. eskisinde 5 taneydi, expansion ile 2 tane daha katılmıştı.

ses getirecek bir oyun gibi gözükmüyor bence. gelsin demosu bi bakarız :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...