Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bekareti Evlilikte Bozan Kız

Dev

Öne çıkan mesajlar

Her tercih bir vazgeçiş sonuçta ve bence kendi için büyük bir risk ve kayıp. Kazanç manevi kalıyor tabi.

İnsanın kendini keşfetmesi ile alakalı. Herkes istediğini yapsın tabi de, ben Yeditepe ortamını US collage gençliğine en çok benzeyen olarak yaşadığım için bu seçim çok boş ve havada kalıyor.

Bir şey istemeyen sana yaklaşmıyor ki zaten. İsteyen de tıpış tıpış kendi geliyor. Sen de yakaladığı indiriyorsun. Devler ligi bizimki. Kartlarını düzgün oynadığın sürece elde edemeyeceğin bir şey yok.

En son dalga geçiyorduk zaten Yalan Rüzgarına döndü okul diye. 4.sezon başlıyor 8 eylül'de. Kulüplere bekleriz herkesi eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

kadınlar açısından bakarsak bir ödül gibi görmüyorlar,ödül gibi gören sensin dev onun dışında ilişkinin son aşamasında yaşanmıyor evlilkten bahsediyoruz ilişki devam eden bir süreç yani olay tüm bunlara katlandın al artık senin olsun mantığı değil o senin abazan bakış açından kaynaklı olay. Onun dışında evlilik çok meşakatli bir olaydır eğer aile de varsa işin içinde tüm bunlara katlanan erk insan evladı artık güvenilir olduğunu kanıtlamış ve seni öyle kolay kolay bırakıcakmıcaktır gönül rahatlığıyla birlikte sevişebilir,eğlenebiliriz diye düşünüyor olabilirlermi acep ? Hayata frp mantığı ile yaklaşmamak gerek quest sonu rare bir item değil olay insanlardan bahsediyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

niye ödül olsun hocam? temel varsayımların hatalı. misal kız çıkıp "cinsellik önemli değil" demek zorunda değil. "bence doğrusu o" diyebilir. "cinsellik çok önemli ama benim çevremde bekaret önemli olduğu için evlenene kadar pratiğe vuramayız" diyebilir.

hatta "cinsellik önemli değil" de diyebilir ve seni ırgalamaz. ırgaladığını iddia etmek de aferin aldırmaz.

Dev said:
haha. ayar? aksine eleştiriyi kaldıramayan ve anca abazan bir erkeğin sevişme isyanı olarak gören beyni fındık kadar gelişememiş ergen ve öfkeli bir kız görüyorum ben. bunu ayar olarak algılamak ta zeka kavramına başka bir boyut tabi.

ayrıca, ne temiz kin kusmuşsun ayarı yedin diye dev. aş şu "kimse bana ayar veremeeeezz" kompleksini. bariz ayarı dayamış adam/kadın. benden çok temiz bir on puan.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
(bkz: kadınların çilesi)

evlenmeden önce cinsel ilişkiye girmezse, namus budalası olur.
evlenmeden önce cinsel ilişkiye girerse, orospu olur.

bir kadın hiçbir zaman cinselliğini istediği gibi yaşayamaz. çünkü bizim toplumumuzda ne kadar çağdaşlıktan medeniyetten söz edilse de, yüzyıllardır varolagelmiş ataerkil bir düzen ve oturmuş yazısız ahlak kuralları vardır.

Demiş bi arkadaş, etiket takmayı bırakmak lazım. İsteyen bozar istemeyen bozmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:
faydalanda her yerde deme : )
ayıp ayıp
erkek adam böyle konuşmaz böbürlenmez

Ehueh onlar kendileri gelip içiyor zaten. 8 redbull + 1,5 litrelik duty-free vodka bitince iyi olur kafalar.

Ben zaten görsel faydalanıyorum genellikle. Yüz vermedikçe üstüne gelmeleri eğer ortamda az kişi varsa süper zevkli oluyor. Keep it cool, bro. ;).

Ha o vodkadan 2 bardak içip üstüne 1 tekila shot ile lap dance yapan görmedim mi? gördüm eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

İsmail YK said:
Merhaba arkadaşlar;
Evlilik mevlilik bunlar dünyevi konular, bu konulara fazla takmayınız. Bildiğiniz üzere Adem babamızla havva anamız zamanında nikah memuru, imam ya da evlilik cüzdanı yoktu fakat onlar seks yapmışlar ve doğan çocuklarına da düzenli olarak çaprazlama seks yaptırarak insanlığın üremesini sağlamışlar. Eğer bu yanlış birşey olsaydı Allah(c.c.) onları cezalandırırdı o yüzden evlilik, bekaret gibi dünyevi değerleri kafanıza takmayınız.
Görüşmek üzere.

İsmail YK said:
Seks yemek, içmek gibi içgüdüsel bir dürtüdür, edinilen bir bilgi değildir. Sayın Allah onları yarattığında da içgüdülerini de insanlık hep varmış gibi genlerine kodladı.

Adamlar Dünyayı , Türlerin Kökenini , Evreni çözmüş. Biz niye uğraşıyoruz ki fizikle , kimyayla , biyolojiyle , matematikle boşu boşuna.Benim enteresan bulduğum kısım daha çok genlerine kodlanma kısmı , şimdi bu bilgisayar herhalde açıyor giriyor kodu kapatıyor yada robot bunlar.Birde bu içgüdüleri yüklüyor bu insanlara ve bunlar binlerce milyonlarca yıl evrimleşerek çeşitlenmiş canlıların içgüdülerini bi anda kazanmış oluyorlar.Ve dahası bu canlı türlerinide çok öncede yaratıolar peki bu canlılarada direk içgüdüleri yüklüo mu? yoksa bırakıo bunlar içgüdü kazanıo sonra bu içgüdüleri mi kopyalayıp insanlara yapıştırıyo.En kısaca hepsine direk içgüdüyü basıolar ?!?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...