Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PatiPet Album

irin

Öne çıkan mesajlar

abi karnım ağrıdı gülmekten o nasıl bir tavşan köpek kırması öyle
:D
Yasak ilişki yaşanmış düpedüz =)

p.s. Allahın hikmetiydi ya ben gözümü karartmıştım bzm hatun iran veya çinçilla istiyor diye parası neyse verip alcaktım son gün tam yola çıkıcaz çiftlik için bunu gördüm nette ilanda direk gittik kaptık barınaktan biraz mama bağışında bulunup :P
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ingiliz çobanı diye arattım google'da da hiç benzemiyo bizdeki yav :P
karman çorman bişi bu. Otoyoldan bulduk biz buldu bizi. Veteriner de karman çorman bişi ama en çok rus finosundan almış genlerini falan demişti.

Sorna ben kendim araştırırken border collie diye bi başka köpek buldum. Mizacı bizimkine çok benziyo ama bambaşka bi köpek olduğu besbelli. Büyüynce ondan alcam kendime hatta yazdım bi yerlere. =p

[hr]

Bu sabit ne hayvanı bu arada? Hep sabit mi duruyor..
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

ingiliz çobanı diye arattım google'da da hiç benzemiyo bizdeki yav :P
karman çorman bişi bu. Otoyoldan bulduk biz buldu bizi. Veteriner de karman çorman bişi ama en çok rus finosundan almış genlerini falan demişti.

Sorna ben kendim araştırırken border collie diye bi başka köpek buldum. Mizacı bizimkine çok benziyo ama bambaşka bi köpek olduğu besbelli. Büyüynce ondan alcam kendime hatta yazdım bi yerlere. =p

ahah hakkaten hic benzemiyormus yahu. senelerdir öyle biliyordum ben.
biz de istanbulda yasarken barinaktan almistik (no shit, son)
bizimki aynisiydi iste fotodakinin. bi tek siyah rengi cogunlukta.
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım adam seçebiliyo. biz bunu eve bıraktık öğrenci olduğumuz için, anneye düşkün oldu, onun kolunda filan böyle bi ibiş oluyo gülüyo, elden yemek yemeler filan, bize gelince tıs. hareket yok, ruh yok. bi de ilk defa ısırdığını gördük geçenlerde. hareket etsin biraz oylayalım diye arkadaş bulaştı biraz, kuyruğu ile kırbaçlamalar ısırmalar filan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...