Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çok güzel bir fps vardı unuttum adını

regulus

Öne çıkan mesajlar

ya 4-5 yıl önce çıkmıştı.bende bir cd vardı quake 2 falan onunla beraber vardı.karakter seçiyorduk başta büyücü ve savaşçı.ilerliyorduk(çok pis bilgi veririm)
aklımda kalan şey bir yerde kaleye girmemiz gerekiyordu yanda mancınık vardı onun üstünden fırlatıyorduk kendimizi hatta önce ordaki koyunları gönderiyorduk düşmanın üstüne düşüyorlardı.çok güzel silahlar falan vardı neydi yaaaa
heretic'i duyunca aklıma geldi ismi ona benziyor olabilir[signature][hline]Aynı pencereden dışarı bakan iki adamdan biri sokaktaki çamuru,diğeri ise gökteki yıldızları görür. Frederick Langbridge
Sosyal ağlarda paylaş

aynı cd de birde defiance vardı o zamanlarda çıkan bir oyundu işte....
tabi ismi bulduktan sonra sıra oyunu aramaya gelecek bakalım bulabilcem mi netten[signature][hline]Aynı pencereden dışarı bakan iki adamdan biri sokaktaki çamuru,diğeri ise gökteki yıldızları görür. Frederick Langbridge
Sosyal ağlarda paylaş

quake 2 nin olduğu cd deki oyunlar
quake 2 (hehe)
defiance
hexen 2 (heretic in devamıydı sanırım)
redneck rampage (senin dediğin oyun değil bu)
turok (bu da diil)
jedi knight : dark forces 2 (bu da diil)

bi başka cd var benzer konsepti olan
oda da chasm : the rift ve montezuma's return isimli oyunlar var

bence senin bahsettiğin oyun hexen 2[signature][hline]Fleşşşh off folınn encıılllss
Sosyal ağlarda paylaş

evet evet hexen2
haeh herkesde varmıymış o cd
netten falan bulunabilir mi acaba hexen 2 süper bir oyundu
bir de turok bende çalışmazdı üzülürdüm eskiden :)
montezuma da güzeldi[signature][hline]Aynı pencereden dışarı bakan iki adamdan biri sokaktaki çamuru,diğeri ise gökteki yıldızları görür. Frederick Langbridge
Sosyal ağlarda paylaş

yok ya böyle toplama bir cd vardı eskiden :)
redneck rampage dekiler çiftçi miydi hatırlamıyorum ama redneck amerikada magandalara verilen isim.
galiba yaratık avlıyordk evet :)[signature][hline]Aynı pencereden dışarı bakan iki adamdan biri sokaktaki çamuru,diğeri ise gökteki yıldızları görür. Frederick Langbridge
Sosyal ağlarda paylaş

hayır içinde defiance olan bi quake 2 cdsinde var :D

redneck rampage ameleli oyun da o değil senin aradığın oyun.. seninki hexen 2 eminim :)

bu arada o cd deki turok bozuktur hehe
ben deli olmuştum süper ekran kartı alınca oyun yine de çalışmıyordu kıl etmişti beni meğer bozukmuş[signature][hline]Fleşşşh off folınn encıılllss
Sosyal ağlarda paylaş

said:
regulus, 15 February 2004 20:23 tarihinde demiş ki:
evet evet hexen2

tamam kabul ettim zaten dün :)
indirilebilcek bir yer varmı
i-mesh falan veya[signature][hline]Aynı pencereden dışarı bakan iki adamdan biri sokaktaki çamuru,diğeri ise gökteki yıldızları görür. Frederick Langbridge
Sosyal ağlarda paylaş

ut2004e fps demek bir haylı zor..
araba yarışı bile yaparsın oyunda

ama ne yazik ki yeni fpslerden, bir duke nukem 3d, ya da quake 1 tadı alamıyorsun..[signature][hline]Hayatında bir ejderhanın gözünün içine baktın mı sen? Hayır, bakmadın tabii ki. Çünkü hala karşımda nefes alıyorsun.

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 17 February 2004 22:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence Unreal Tournament hiç bi zaman güzel olmadı. Hiç bi zaman Quake 2 tadını bile veremedi. Geçen bi arkadaş yeni ekran kartı almış UT2003'ü denim dedim, grafikler çok güzel ama olmuyor işte o zevki vermiyor nedense..[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOTO.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...