Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

God of War 3

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Yani...
Mesela crysis ile EA pazarı buldu 50-60 liradan oyun satıyorlar çatır çatır. Eğer 100 liradan satıp iyi bir rakam yakalarlar ise spotcular yalan olur, hem Psn Turkiye, Turkce dil destekli oyunlar görebiliriz. Türkiye iyi bir pazar bence ve firmalar da yavaş yavaş bunun farkına varıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

türkçe desteğe koim. türkiye ye oyunları adam gibi fiyata getirsinler, yurt dışından sipariş vermek zorunda kalmayalım ve avrupa PSN de yer alan content i adam gibi indirelim yeter. kredi kartımızı kabul etsin, film dizi müzik indirelim. zor tabi bunları yapmaları. şu youtube konusunda bile süründürüyorlar lan adamları hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

Simofle said:

kac ay bekledık 5 gun daha bekleyemedınızmı ??

eh işte sonra ucuza oyun, türkiye psn, türkçe destek falan bekleniyor.

Hadi bende diğerlerini geçtimde önümüzde boru gibi bir EA örneği var, adamlar nabız yoklama için 4-5 oyunu fiyatı düşük sattı, bok gibi satınca adamlar standart fiyat politikası uygulamaya başladı. Bu satıştan sonra en azından exclusive oyunların ucuza gelme ihtimali var ki bizim ülkemizde bu bile yeterlidir.

Yani alın http://www.hepsisony.com/?urun-detay_2042_PS3_God_of_War__III_.html

Bu oyun ön şiparişte 120, Kanyondan falan alınan bilgiye de göre de en fazla 130 olacak. Denildiğini gibi 100TL'ye düşme şansı bile var oyunun ama beklemiyorum bende o kadar

Spottan kaçak olarak, burada paketlenmiş oyunu ne kadara alıyrosunuz ? 120TL

Eee ne mantığı kaldı ? En azından bandrollü oyunu alarak satış rakamlarına yansıtır, belki EA'nın pazarı fark ettiği gibi Sony içinde bir başlangıç olabilir. Tabii ki boşuna bir çaba da olabilir bilemeyiz :)

5 gün daha beklemeyip bize sunulan böylesine bir fırsatı yakmakta saçma oluyor doğal olarak, adamlar ilk defa böylesine bir reklam kampanyası ile oyun satıyorlar ki büyük ölçüde 120-130 olacak fiyatı, nabız yokluyorlardır büyük ihtimal, bir umutta bandrollü ürüne yüklenmek bizim faydamıza bu yüzden :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya 100TL'ye falan denk geliyor Shopto'dan alırsanız. Yani eğer birşeyler değişecekse ki ben inanıyorum iyi bir rakamda satış yapılırsa türk pazarına dikkat edilecektir. böyle birşey söz konusuysa 20, 30 TL fazladan vermeye razıyım ben :)

EA örneği rerörerö yapmaktan vazgeçmeyeceğim evet hehe
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.morfare.com/asp/product/3972/Sony-GODOFWAR-PS3-Oyunu

resmi hemde :) sony yetkili satıcısı

çok iyi ya buradan alacam bende sanırım

edit: ha birde 99TL olayının olmayacağı kesinleşmiş. İlk etapta 99TL satış fiyatı gelmiş bu fiyattan satılacak diye fakat sonra iptal edilmiş, 129'a çekilmiş fiyatı malesef :)

Yani fiyat birşeyler değişmezse %90 130TL artık, morfare'de falan işte 113 ki oradan alıyorum ben direk
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...