Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

God of War 3

Gangren

Öne çıkan mesajlar

gow2>gow1>gow3

yıllarca beklenicek oyun değilmiş.ps3 e cıkarmıs olmak için cıkarmıslar sanırım.yani ps3 te zevk almadan oynadıgm tek oyun bu oldu nerdeyse.

iyiki 100 lira vermemişimde arakdaştan aldım.yani poseidon lu oyunun başları en güzel yermiş.sonra cok sıktı.zorla bitirdim
Sosyal ağlarda paylaş

orası öyle, ilk iki oyundaki senaryo, kurgu yok. Sadece önüne geleni al aşağıya olayına çevirmişler.

Görsellik görsellik dediler, dediğin gibi Poseidon'la savaştığımız yer hariç hiçbir görsel patlama yaşayamadım, orgazm olmadım. Belki Hades, o da ayrı bir havası vardı diye

Yani oyunu yine puanla desen 80/100 alır benden, ama gerisi gelmez. İlk iki oyunun yanında üçüncü oyun o kadar zayıf kalıyor ki
Sosyal ağlarda paylaş

hera nın kupasını alınca bi taşın üzerine geldiğin zaman etrafı yukardaki heykelin gözünden görüyorsun. ekran yeşil oluyor. işte o sırada gerçek yollar gözüküyor. etrafta duran sütunları hareket ettirip döndürerek büyük kaselere akan suları doldurman gerekiyor. bu sayede o yollar hep açık kalıyor. en son olarak o sütunlardan birini alıp ortada duran yere köprü yapıyorsun. büyük taşın üzerine gelip o gözü çalıştırdıktan sonra hera nın cesedi alıp o yaptığın ufak köprüden geçip büyük kaseye bırakıyorsun ve en son kalan köprü tamamlanıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=Baupn8cT7ZY

video burda. anlatış tarzım karışık olabilir zira okuyarak pek çözülmüyor puzzle videoda baştan sonra oynanmış kısmı var. çok güzel bi puzzle bu arada bu. ama acayip midem bulandı yaparken. o ekran yamuluyor yeşil renk falan.
Sosyal ağlarda paylaş

ya gow3'ü ben beğendim yanlış anlaşılmasın, ama beklediğime değecek kadar, beklentilerimi karşılayacak kadar beğenmedim.

hikaye işlenişi olsun, bulmaca-aksiyon dengesini yakalamak olsun GoW2 çok iyiydi. GoW1 aslında bu konuda çok çok daha iyiydi ve bulmacaları zaten ön plandaydı fakat aksiyon dozajını arttırdığı için GoW2 önüne geçiyor.

GoW3'te de sadece aksiyon ön planda, bulmaca desen sadece üstteki Hera'lı bölüm var adam gibi bulmaca, geri kalan sadece önüne çıkanı öldür, başka bir olayı yok.

O yüzden arka planda, ama bu haliyle de bence çok iyi bir oyun hehe
Sosyal ağlarda paylaş

bence yanlış düşündüğünüz birşey var, o da oyunun zaten son olduğu ve gow2den kaldığı yerden devam ediyor olduğu. doğal olarak da yapılacak tek şey kalmıştı, kalan bütün tanrıları kesmek. bu yüzden de bol aksiyon önüne geleni kes moduna dönmüş oyun. ha bulmaca olsa fena mı olurdu? hayır özellikle guitar hero yapacaklarına oyunun ortasında saçma sapan, 3-4 adam gibi bulmacayla olayı kotarabilirlerdi ama yapmamışlar. 2. kez bitirdikten sonra direk takasa soktum heavy rain aldım. oyunu her yerde överim, görsel şöleni olduğundan ve gerçekten oyun tarihinde en güzel grafiklere sahip olan oyun olarak. fakat budur yani oynanış ya da zorluğu vs hiç bir şekilde övülecek gibi değil yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
odiflame said:

titanlar kısmıda zayıf.sadece cronos var. diğer titanlara ne oldu belli değil. neden yukarı çıkamadılar v.s.

o noktayı bende anlamadım gaia düştü diye diğerleri var mı geçiyor acaba.

ama ps3te açık ara şimdiye kadar oynadığım en iyi oyun, ara demolarda ağzım açık izledim, titan savaşlarında fln etrafa hayran hayran bakarken öldüm. özetle oyun budur.

biraz kısa ama tek kusuru bu, şimdi bide ultra hard'ta bitircem bakalım oyunu, ama acaip zorliyacak gibi duruyor ultra hard.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...