Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

God of War 3

Gangren

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

morfare tarihi boyunca böyle satış yaptı mı acaba, 3 günde 1500 adet oyun sattı hehe

SONY EURASIA DUY SESİMİZİ, BU GENÇLİK TÜRKÇE PSN İSTİYOR

türkiye için iyi rakam ama ne bileyim PSN yatırımı için az gibi genede. ben en çok türkçe oyunlar istiyorum ya. Crysis i çok beğenmiştim. Türkçe dublajlı oynamak aşırı zevkliydi mesela. ilk adım böyle olsa efsane olur. Türkçe seçenekleri olsa, bu sektör ilk başta oluşsa.
Sosyal ağlarda paylaş

shopto demişken ptt'ye kafam girsin... brütal legend ve fight night round 4 söyledim 15'er pounddan. ucuzlamışken alayım dedim.

2 günde türkiyeye gelen ürün 9 gündür burada gezdi ve şimdi de İADE İSTANBUL - YURTDIŞI SERVİSİ yazmışlar sorgulamada. ürün için verdiğim adres de işyeri. sabah 07.00'de açılıp akşam 20.00'da kapanan bir yer... aradık nedir bu durum dediğimizde "görevli kimseyi bulamamış"

yuh arkadaş ya, yuh... bu kadar rezil bir kurum olmaz...
Sosyal ağlarda paylaş

Bende bitirdim çok güzeldi

mclovin said:

herkesi dövdüm bitti

bitirmeyen sakın bakmasın

en son zeus' un ağzına ağzına vurduğumuz yerde beni bu kadar uğraştırdığı için 10 dakika falan vurdum

bunada bakmayın

hehe bende vurdum ama bılmeden vurdum , 10 dk vurdum ulan takıldımı acaba dıye bıraktım , meğersem bırakmak gerekıyormus , neyse hıncımı aldım =)

Sosyal ağlarda paylaş

off nasıl bir şanssızlık oldu bendeki

eve geldim, tadılat vs. vardı salon boyanmış. Bir heves girdim salona bütün eşyalar üst üste konulup duvarlardan uzaklaştırılmış. Yarın sabah toplarsın dediler :( Topladım diyelim saat birde dişçi randevum var babaannemle birlikte 12 gibi evden çıkmak gerek, 3:30'a kadar falan sürecek işimiz derken beylikdüzü'ne geri dönüş 4:30 oluyor. Anca bu saatlerde başlayailirim :(

Sonra akşama da sinemaya gidecez, neyse :(

edit: bu arada vatan'da da worldcard+nakit ile 94'e geliyormuş sanırım gow3
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...