Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

God of War 3

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Oyunun özellikle ilk 20 dakkası müthiş.
9 saattir oynuorum. Şİmdi bi yerde takıldım rahat o 9 saatin 1 saati aynı yerde ölmekle geçti. Artık oyunda pes etti kolaya al istersen dedi. Aldım yine geçemiorum sadfasdfsda.

Takıldığım yer

Pandorayı kurtardıktan sonra ve zincirin yanında aşağı düştükten sonra. Bir Cerberus birde her kafasını koparttıınızda gelen Satyrleri geçemiyorum. Olmuyo. Artık böle sinirden kumandayı kırıcam. Hani ikisi ayrı ayrı gelse kesicem de böyle ikiside birlikte gelince yapamıyorum. Sinirim bozuldu artık asdfsdafsd. Git o kadar Tanrı ve Titan kes sora böle boktan bi yerde takıl.

Sosyal ağlarda paylaş

Bitirdim en sonunda oyunu. 10 saat civarı sürdü işte. Üst postta takıldım dediğim yer hariç baya kolaydı.

Bitirmeyen bakmasın

Kratos 3 kere underworldden çıkmış bi adam. Hani kendini öldürünce yine underworlde gitmicek mi? Sıkılınca orda çıkar artık ordan geri :) Zeus'u Kratos'un gözünden görerek dövmekde baya efsane olmuştu.

Birde Creditlerden sonraki sahnede Kratos'un öldüğü mekanı gösteriyor ama ceseti kayıp.

Bitince açılan Making Of Videolarından Voice Actorleri izledim de Herkül'ü Kevin Sorbo'ya seslendirtmeleride hoş olmuş :D

PS3'te oynadığım en iyi oyunlardan biriydi hatta direk PS3 ün en iyi oyunu bence
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...