Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türklerin bol olduğu kaliteli bir server(H)

Serserie

Öne çıkan mesajlar

Dunemaul'da da feci Türk var. Diyaloglar genelde şöyle oluyor.

[Party][Ahmet]: hi, this is for bf, right?
[Party][Mehmet]: yep mate. let's find a tank now..
Saffet joins the party
[Party][Saffet]: hi
[Party][Ahmet]: hello met
[Party][Mehmet]: yo
[Party][Saffet]: gruptayım abi sonra gelirim yardıma
[Party][Saffet]: oppss, sorry guys mischat :p
[Party][Ahmet]: yok sorun değil :)
[Party][Mehmet]: anaa siz de türkmüşsünüz :D

Ve tüm parti kopar :D
Sosyal ağlarda paylaş

Karazhan'da migrate ettikten sonra horde tarafında eski arkadaşlar görüşeyim dedim. Trade Channel;

[2. Trade][Powerofturk]: "Ottoman Empire" is looking for new members. We just started to SSC/TK. LF active and skilled healers and warlocks. We are Turkish guild!!!! Whisper for info.
[2. Trade][Mahmut]: :DD DD:DD:D: madem tüksün. türkçe yazsana lam
[2. Trade][Orctürk]: Selam mahmut :DD:DD: naber hacı
[2. Trade][Powerofturk]: Malmısınız ya baltalamayın guildimizi. hadi başkalarıyla uğraşın.
[2. Trade][Mahmut]: hadi lan ordan. sanki çok büyük bi guildiniz var da baltalıcakmışız.
[2. Trade][Powerofturk]: hmm. daha level 36sın ama. kendine bak!
[2. Trade][Mahmut]: Bu benim 6. charım. main charımda t6 var. :DD:D:DD:DD:

....

tek kelime leş
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi şöyle türklerin çok olduğu her serverde türklerin ortalama %80'i barzodur. Bu %80'lik kısım genelde isminde Anatolia, Turk ve genellikle de Ottoman bulunan guildler kurup guild chatte 8 kişinin arasına atladım şöyle kestim tadında muhabbetler çevirirler, bu guildlerin %97'si progress'i SSC/TK dönmekten ileri götürememiştir hala, kaldı ki %97'nin %80'i de henüz karazhanda wipe yemektedir.

Ama işte geri kalan %20'nin kurduğu 1-2 tane guild olur, aklı selim insanlar bu guildlerde toplanırlar. Progress yapılır, çay içilir vs. Türklerin çok olduğu bir server ararken o yüzden iş yapan progress'i iyi guildlerin olduğu serverler aranmalıdır, yoksa evet karazhan'da horde komple türk ama, adam M E Z A R C I L A R diye guild kurmuş, ve charına da kefentr diye isim vermiş, benim warrior'umla allyde oynadıım süre boyunca adam 36lvl'di ki ben 0-62 kastım...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...