Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

polislere neden aynasızlar diyolar

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

eskiden hapishanede odalar yanyanaymış, (hala da yanyanadır heralde) e yeni gireni göremediği için suçlular, ayna taşır, aynayla kapıya bakarlarmış.

e polisler hapishaneye düşmediği için böle bi aynaları hiç olmuomuş. o yüzden aynasız olmuşlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Sintisyzer said:
hapisanelerde yeni gelen mahkuma, diger mahkumlar hucrelerinden ayna cıkartıp yansımadan bakarlar kaflarını cıkaramadıkları için, filmlerde fln gormuşunuzdur
polislerin öyle bisie ihtiyacı olmadıgı icin sınıf farkını belirtmek için aynasızlardır onlar

e evet sebep bu işte.,
kasmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

urmesque said:
ben başka bişiy duydum.
çok eskiden gizli bi örgüt toplantılarına şifre koyalım demişler. her toplantıda örgüt üyeleri şifre olarak ayna çıkarıp gösteriyomuş. bi gün toplantının birinde adamın biri ayna çıkarmamış. aramızda aynasız var demişler.

Düştüm sandalyeden
Sosyal ağlarda paylaş

Bir gün bir polis bir hırsızı kovalıyormuş. Hırsız baya hızlı koşuyormuş, polisin de kurşunu bitmiş. Azıcık efemine olan polis cebinden çıkardığı babaannesinden kalma aynayı içi kan ağlayarak hırsıza doğru fırlatmış ve kafasından vurmuş. Herkes merkeze döndüğünde hırsızı yakalayan polis için küçük bir parti düzenlenmiş. Ancak onca kutlama ve alkışa rağmen polisin yüzü bir türlü gülmüyormuş. Komiser gelip polise neden böyle davrandığını sormuş. Polis de demiş ki "Kahraman olabilirim ama aynasız kaldım." O günden sonra polislerin adı aynasız olmuş.

k?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...