Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

antivirüsleri sevmiyorum

PhysX

Öne çıkan mesajlar

sevgili windows firewall da bir b**lar oldu. mevcut firewall ve windows firewall u kapattığım halde hala bir adet firewall buluyor ve adı da: kaspersky !

lan c de kaspersky diye dosya yok nerden çıkardın o firewall'u ?

virüslerle savaşmıyorum artık antivirüsler daha sinir bozucu olmaya başladı

yeri gelmişken nortona ve pandaya kafam girsin

*sinirlenir

*restart atar
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi gel de o versiyonu bul. sonra install et sonra tekrar kaldır :(

edik:3 restarttan sonra nihayet düşmanı denize döktüm. ayrıca açık söyleyeyim nod32 ye güvenmiyorum ve arayüzü çok kullanışsız geliyor.

biraz reklam da yapayım

anlamadığım gece vakti kaspersky nereden çıktı yoksa bu bir işaret mi

Sosyal ağlarda paylaş

avg virüslerle halay ceken bi program. herkese hoşgeldin yapıyor :D

nod32 güzeldir ya.. ben kullanıyorum, şu ana kadar sorunla karşılaşmadım. kaspersky bi müddet sonra sistemi ağlatıyormuş, ondan hiç kurmadım.. zaten tehlikeli yerlerde takılmayınca virüs sorunu da olmuyo.
Sosyal ağlarda paylaş

oper said:

askerde karargah yazıcı olduğum için virüs + format olayından sık geliyorlardı bize, peşinen söylebilirim ki AVG ve Avast yüklemek virüse "gel bana sok" demekten farksız

birçok virüsü bulup da silemediğini bizzat gördüm

Avira'nın ise internet sayfalarına entegre koruma özelliğini çok takdir etmişimdir ayrıca bulup da silememe yamuğunu görmedim. Sistemi çok az kullanıyor , hissetmiyorsunuz ve beleş.
Sosyal ağlarda paylaş

oper said:

askerde karargah yazıcı olduğum için virüs + format olayından sık geliyorlardı bize, peşinen söylebilirim ki AVG ve Avast yüklemek virüse "gel bana sok" demekten farksız

birçok virüsü bulup da silemediğini bizzat gördüm

Avira'nın ise internet sayfalarına entegre koruma özelliğini çok takdir etmişimdir ayrıca bulup da silememe yamuğunu görmedim. Sistemi çok az kullanıyor , hissetmiyorsunuz ve beleş.

BonePART said:
walla sen buldugun her exeyi tikliyosan
avg tabe gelene hosgeldin der

harika örnek
+1
Sosyal ağlarda paylaş

SturmVogel said:

ayrıca yaptıkları 3 aylık promosyonlar da cabası, yaklasık bir yıldır üzerime lisanslı olarak kullanıyorum ve memnunum.

mesela security suite için 3 aylık promosyonu var.

https://license.avira.com/en/promotion-t0q1aatr05zwftftgnqr
Sosyal ağlarda paylaş

PhysX said:
sevgili windows firewall da bir b**lar oldu. mevcut firewall ve windows firewall u kapattığım halde hala bir adet firewall buluyor ve adı da: kaspersky !

lan c de kaspersky diye dosya yok nerden çıkardın o firewall'u ?

virüslerle savaşmıyorum artık antivirüsler daha sinir bozucu olmaya başladı

yeri gelmişken nortona ve pandaya kafam girsin

*sinirlenir

*restart atar

e hata yapmışsındır.

direk c'yi silersen olur öyle.

onun yerine önce firewallu açıcaksın. ayarlardan firewallu sonalndıracaksın.
firewallu kapatacaksın. sonra windows uninstall'dan programı silceksin.

öteki türlü registry'de kalıyor, yerleşiyor. sen programı silsen de, silmeden önce aktif ise, sildikten sonra da firewall varmış gibi gözükebiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

oper said:
kendi elinle derken? bilgisayarında 20 tane antivirüs programı mı var?
yoksa sitenin birinden aldığın bi SS mi? tam anlamadım valla..

dosyayı aldıgım forumda trojan diye msjlar okudum nod32'le taratınca bişe bulamadı, bende siteden(virusscan.jotti.org) taratınca kasper'in buldugunu gördüm, kasper'e geçtim olay bundan ibaret 8-)
Sosyal ağlarda paylaş

insanların "en kral antıvırus benım kullandıgım antıvır dıgerlerı yalan " seklındekı konusmalarını anlamıs deılım antıvırus fanatıklıgı var mıllette baska forumlarda da cok oluyor bu olay

"hadı canım x de antıvır mı gelene gecene ızın verıyor"
"hadı oradan sende x ın ustune tanımam ayarlarını yanlıs yapmıssındır sen esas y antıvır mı"

bu tıp dıyaloglara cok sık rastladım ama nedenını cozemedım bı turlu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...